Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 13 stu 2019 06:50.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Pravila foruma

Dragi svi, molimo vas da se držite sljedećih smjernica u korištenju ovog podforuma, kako bi smo svi živjeli dugo i berićetno;

1) počnite od prvog i drugog posta, ne posljednjeg. Tamo su sabrana ispitna pitanja,ispitna literatura,skripte, kao i osnovne informacije o ispitu, i sl.
2) koristite google pretraživač u desnom kutu.Ako ga ne znate koristiti, upute za korištenje su OVDJE
3) ne pitajte glupa pitanja, pogotovo ne više puta. Jednom je i više nego dovoljno.
4) Sve skripte i ispitna pitanja se nalaze u SKRIPTARNICI
5) budite kolegijalni i podijelite vaše znanje, ispitna pitanja, iskustva i sl. s kolegama. UPUTE ZA SLANJE SKRIPTI I OSTALIH MATERIJALA NA NASCITURUS

Započni novu temu Odgovori  [ 1578 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 05 lip 2008 16:16 
Veteran

de mi ljudi pomozite,vata me neka blokada učenja..učim ovo glupo čudo već tri tjedna(jednom sve obradila,popamtila što sam uspila i tako to),ali sad mi je sve zbrkano i pomiješano,pola toga se ne sićan,jednostavno mi toga ima PREviše..dajte mi neki savjet za ponavljanje,kako da malo bolje sistematiziram gradivo,posložim to što imam u glavi kako treba..glava mi je jedan veliki ĐUMBUS i treba ga pospremiti :mrgreen:
Ajde budite tako dobri..Izlazim 16.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lip 2008 20:05 
Sega mega kul forumaš bez života

imaš vrimena. fino jednu granu po jednu svaki dan. meni je obvezno bilo najteže ,pa mi je tribalo više vremena ga naučim i ponovim... a čini mi se i da su najčešće pitanja iz obveznog.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 lip 2008 11:07 
Veteran

evo prve vijesti sa bojišnice u kabinetu rimskog prava.. :mrgreen:

javio mi se jedan kolega koji je danas odgovarao kod prof staničić, kaže da ga je pitala sat vremena i pročešljala ga od glave do pete,pitala ga je stvarno pravo,tužbe,kontrakte,obveze itd.Dobio je 2

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lip 2008 12:58 
Aktivan

recite mi jel sarac obavezno trazi da joj pokazes da imas njene obe knjige ili...... jel ko kupia onu njenu novu?? cula sam da treba jedan clanak iz nje procitat...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lip 2008 13:06 
No life

kupi knjigu,ili je posudi,na ispitu ce ti dobro doc samo da je sarac vidi

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lip 2008 13:09 
-Admin-

scarllet je napisao/la:
recite mi jel sarac obavezno trazi da joj pokazes da imas njene obe knjige ili......

iz ovoga ispada da moraš nositi knjigu kad odgovaraš neki ispit da bi pokaza profesoru evo ja san iz ovoga učila :whyowhy: ! naravno da joj nemoraš pokazivati knjige iz kojih si učila, jedino tribaš pripaziti da ne donosiš kopiju njezine knjige ili bilo koje druge knjige iz koje učiš kad već dođeš na ispit!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lip 2008 13:13 
No life

a dobro,ja osobno uvjek dolazim bez knjiga na ispit, neman stvarno zivaca za po sata prije ispita kopat po literaturi,gledat jeli znam,ponavljat ili sta ja znam sta.

Ali sarac osobno je jako osjetljiva sta se njezine knjige tice. Posebno ove nove jer je kraj godine pa je nije uspila prodat koliko je planirala, tako da je to debeli plus ako tu knjigu vidi u tebe

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lip 2008 17:57 
No life

a za vise od 2?
jel treba onda naucit i ostatak ili uglavnom samo stvarno i obvezno pita?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lip 2008 18:17 
-Admin-

nekistudent je napisao/la:
a za vise od 2?
jel treba onda naucit i ostatak ili uglavnom samo stvarno i obvezno pita?

Gledaj po pravilu je kod nje samo stvarno i obvezno, nekad na temelju njih da vecu ocjenu, a nekad pita nesto sa strane, al jako rjetko i to nije bitno za prolaz.
Sa njom se nikad ne zna, meni je priju pitala uzgredne uglavke uz kupoprodaju za cetvorku, a jednu drugu isto pitanje za dva?! Ovisi kakav joj je dan.
Al najjaca je :trio: :trio: :trio:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lip 2008 18:19 
-Admin-

Tesko je kod nje razmisljat o vecoj ocjeni, nikad ne znas, mozes se ugodno i neugodno iznenadit.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lip 2008 22:14 
No life

mala maja je napisao/la:
cekajte jel u stanicicke samo stvarno i obvezno il kod sarac? jel zna itko ko ispituje 17.? jel pita itko kontrakte, kvazikontrakte, delikte... il samo opisno?

ne znam dokle si ucila ali ako si to iti procitala trebala bi uocit da je to najvazniji dio svega ili mislis da mozes polozit rimsko pravo bez da znas sta je kupoprodaja, posudba, zajam,najam,...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 lip 2008 11:15 
Veteran

Amabilis je napisao/la:
jučer je kod šarac kolega pao jer nije znao collatio bonorum.Ono wtf zar je to tako važno?
Uglavnom,ja sam prijavila 16.jer sam čula da je tada staničić(jao nekome ako to ne bude tako :wink: :mrgreen: :whyowhy: ),al ja sve učim,iako sam posvetila više pažnje stvarnom i obveznom.Jednog frenda mi je pitala što je rimsko pravo i podjelu prava,tako da ne mora biti da se ograničava samo na te cjeline.Ako želite biti sigurni da ćete proć,pročitajte malo i te druge cjeline..A koliko sam učila,ako ne dobijem bar 3 nekoga ću upucati :?
I da,čula sam da šarac ne daje dobre ocjene ako nemaš njenu dodatnu literaturu? jel se to meni čini ili je odi korumpcija na djelu?ona je to samo reklamirala,nisam čula da je baš trebaš imati..

ma sarac je gl :high5: paca, prvo ne ispredaje uopce nasljedno pravo i onda baca jer kolega nije naucio tih 20ak stranica kako treba.nek kolega iduci put izlazi kod stanicic i gotovo. Pusti sarac ti je prica za sebe, to svi znamo, a 16 ti je stanicic, ja cu slusat ispit, nadam se da te ovaj put necu toliko sabotirat ko zadnji put :10x:

mislim da ces sad mene morat držat za ruku,vec me grozna trta vata..i još sam cijelo vrijeme mislila da je 16. u utorak a zapravo u ponediljak.. :scared :thumbsdown

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lip 2008 00:13 
Forumaš

scarllet je napisao/la:
pa npr. adiempleti, cauponum, satio......
P.S. drugi dio roka pocinje 26.6.- za sve one koji to jos ne znaju

pa cine mi se jednostavni,skoro se cita kako se pise,nek me neko ispravi ali ja mislim

adiempleci, kauponum, satio

s tim da su mi ovi pojmovi relativno nepoznati, jel to lose ako izlazim za tjedan dana :wh

satio je sijanje na tudjem zemljistu, ostale nemogu nac, nema ih u pojmovniku pa se valjda netriba brinit oko njih (naglasak na: "valjda" :))
mene zanima jeli ikoga dosad pitalo povijest i "fontes iuris"?

I'm forever blowing bubbles. Pretty bubbles in the air. They fly so high. They reach the sky. And like my dreams. They fade and die. Fortunes allways hiding. Oh, I've looked everywhere. I'm forever blowing bubbles. Pretty bubbles in the air.
UNITED!!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lip 2008 00:33 
-Admin-

Muholovac je napisao/la:
Josephine je napisao/la:
scarllet je napisao/la:
pa npr. adiempleti, cauponum, satio......
P.S. drugi dio roka pocinje 26.6.- za sve one koji to jos ne znaju

pa cine mi se jednostavni,skoro se cita kako se pise,nek me neko ispravi ali ja mislim

adiempleci, kauponum, satio

s tim da su mi ovi pojmovi relativno nepoznati, jel to lose ako izlazim za tjedan dana :wh

Ja prvi put cujem sva tri pojma, cine mi se nevazna, tako da relax... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

satio je vazan za prirastaj, originarno stjecanje vlasnistva, al sveovisi za koju ocjenu odgovaras pa ..

Ovde se odnosi na Stanicicku, a kod nje nisu toliko vazni lat. izrazi, naprotiv iz osobnog iskustva znam da je previse lat. izraza zivcira. Citiram: Sta mi prevodis sa lat. na hrv. i obrnuto, znam ja i lat. i hrv.
Meni je prija rekla definiciju ususfructusa na lat. pa se izderala na nju, sta ce joj to, da se sa time jedino moze pravit vazna na kavi.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lip 2008 00:57 
Forumaš

Josephine je napisao/la:
Citiram: Sta mi prevodis sa lat. na hrv. i obrnuto, znam ja i lat. i hrv.
Meni je prija rekla definiciju ususfructusa na lat. pa se izderala na nju, sta ce joj to, da se sa time jedino moze pravit vazna na kavi.

Stanicicka je KRALJICA! ! ! ima sam samo jednu priliku bit u njenoj prisutnosti, najjaca je ! da nam je bar ona predavala ...

I'm forever blowing bubbles. Pretty bubbles in the air. They fly so high. They reach the sky. And like my dreams. They fade and die. Fortunes allways hiding. Oh, I've looked everywhere. I'm forever blowing bubbles. Pretty bubbles in the air.
UNITED!!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lip 2008 01:02 
-Admin-

Muholovac je napisao/la:
Josephine je napisao/la:
Citiram: Sta mi prevodis sa lat. na hrv. i obrnuto, znam ja i lat. i hrv.

Stanicicka je KRALJICA! ! ! ima sam samo jednu priliku bit u njenoj prisutnosti, najjaca je ! da nam je bar ona predavala ...

Gledaj moras znat osnovne lat. izraze jer nikad se ne zna, al opet ne triba sad ucit nebitne stvari. I meni je ona kraljica, iako ima i losih dana, al kod nje i ako padnes bar se nasmijes za razliku od Sarac. Ponavljam jedan od boljih sarkazama sta sam cula, a kako se tek ruga ekipi koja dode slusat pa joj se pokusava ulizivat, ma milina. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lip 2008 10:32 
No life

ma vidis, znam ja sve one odnosi koje proizlaze iz superficies solo cedit(jesam dobro napisa?aj valjda jesam :mrgreen: )
ali da se sad sitim odma satio, to ne bas...
cinilo mi se totalno nebitno za poznavanje rimskoga prava da znam kako se na latinskome kaze sijanje
ova ostala 2 pojma mi ne zvuce niti poznato, ali danas ponavljam malo pa ako vidim koji, javim

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Rimsko pravo
PostPostano: 15 lip 2008 12:49 
Početnik

evo kako i ja spreman ispit ovaj tjedan uspila san pronać ostala 2 izraza:

exceptio non adimpleti contractus(prigovor neispunjenog ugovora)-kupoprodaja

receptum nautarum,cauponum et stabulariorum-pacta praetoria

usput sretno svima na rimskom... :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Rimsko pravo
PostPostano: 17 lip 2008 11:54 
Početnik

bila danas odgovarat u prof. šarac i iako većina namjerava u staničić pišen pitanja koja san zapantila:
pravne osobe,srodstvo(agnatsko,kognatsko),tužbe,
posjed(usporedo vlasništvo i njegova zaštita),vrste poslova,
zastupanje u poslovima,solutio(prestanak obveze),posudba,societas,oporuka,legati...

ukratko pribacivanje s jednog kraja knjige na drugi :wink:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lip 2008 17:48 
Forumaš

Amabilis je napisao/la:
Jel bi mi moga neko objasnit ovo, zapeo sam malo kod definicije stvari, jer mi definicija od profesorice nije jasna:

Pod pojmom stvar se podrazumjeva sve ono što može biti predmetom pravnog prometa i pripadati nečijoj imovini

a na istoj se stranici spominje podjela na res in commercio i res extra commercium u kojoj su res extra commercium stvari ali ne mogu biti predmetom pravnog posla. E sada ako me ona pita jeli zrak stvar, a ja kazem je, a ona mene pita kako je zrak predmet pravnoga prometa, sta da kazem? :wtf

A lipo kažeš da je zrak stvar ali da ne more biti dio pravnog prometa jer je res extra commercium,i to res extra commercium humani iuris,res commune(stvar zajednička svim ljudima).One netjelesne stvari koje mogu biti predmet pravnog prometa su samo određena prava.
A možda ja puno muljam.A možda se ti zamaraš sitnicama :mrgreen: Svi znamo da ćeš dobit bar 4 :beeelj: :beeelj:

pravnica_88 je napisao/la:
i ako jel ima veze ako odgovaram kod Stanicicke a ucila iz knjige prof.sarac ??? sad sam vidjela da 11.7 ispituje stanicic.... :5

Nema ti to nikakve veze,obje ispituju kod iste literature..Sad,tko je bolji,kako kome.

Zrak je stvar koja pripada svim ljudima, izuzet je iz pravnog prometa ljudskim zakonima... A sta se definicije tice, i u Romcu je ista...
Evo ti definicija po Vedrisu/Klaricu (Osnove imovinskog prava): "Danas se pod stvarima u pravnom smislu razumijevaju materijalni djelovi prirode, koji se mogu osjetilima primjetiti, koji su prostorno ograniceni i koji postoje u sadasnjosti, ili za njih postoje pretpostavke da ce doista nastati u buducnosti." ... ako ti pomaze :mrgreen:

UNITED!!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lip 2008 18:37 
No life

ta mi se vec vise svidja, ma izbjec cu ja tu definiciju jednostavno tako sta cu rec da su u staro doba smatrali da su stvari jedno a poslje tome i dodali netjelesne stvari, i gotovo. Pa ako bude inzistirala na toj definiciji lako cu je rec.

ma mozda previse panicarim, zadnji mi je ispit i nisam ga sprema koliko sam treba pa sada gledam neke glupe detalje a nisam jos prosa ni sve bitno kako treba

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 lip 2008 09:53 
Veteran

Muholovac je napisao/la:
Je li ima jos koja latinska pravna "poslovica" osim "nasciturus pro iam nato..." da se triba znat recitirat?

oh,da li ima.. :mgreen

nemo plus iuris transfere potest..

ne bis in idem

u kupoprodaji trebaš znati one rečenice u obvezi kupca(perfecta emptione i sl.)

Nemo iudex sine actore..

Nudo pacto obligatione non nascitur(krivo sam tu nešto sto posto rekla,al znaš što hoću reći)

@nekistudent - aj ne zafrkavaj,svi znamo da znaš sve :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 lip 2008 11:06 
Početnik

zna li neko ispituje li sarac iz svoje nove knjige??????ili je to samo dodatna literatura koju trebas znat za vecu ocjenu???

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 lip 2008 08:19 
Početnik

pa naravno da sarac ispituje iz svoje knjige..to je osnovna a ne dodatna literatura.zena napisala knjigu iz koje ce studenti uciti.naravno da nije nikakva greska ako si pak ucila iz romca.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 lip 2008 11:22 
Početnik

ucim iz knjige sarac-lucic,nego mislim na knjigu zastupanje u pravnim poslovima u rimu,koju je izdala ove godine????da li ispituje tuzbe iz te knjige to me zanima,pliz ako neko zna neka odgovori...ja sam odslusala rim 2006/2007.. :whyowhy: :whyowhy: :whyowhy:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 lip 2008 17:14 
Početnik

scarllet je napisao/la:
ne ispituje iz svoje nove knije Zastupanje..... . moras procitat jedan clanak, obavezno je ponit sa sobom i dok ti upisuje ocjenu- ako prodjkes, malo pricas o tome sto si procitao..

Moze li mi neko reci koji je to clanak?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 lip 2008 10:15 
No life

bilo koji

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 lip 2008 15:44 
Aktivan

po mom misljenju je stanicicka danas bila sasvim u redu, trazi da se razumi gradivo, i da se povezuje...
na pocetku ih je dosta palo, a kasnije je prolaznost bila dobra, cak ni ocjene nisu bile lose.
a sad koliko je pametno nakon sto si jedan put odg. kod stanicic,pa posli ici kod sarac... neznam.
napisati cu posli pitanja koja su bila danas. uglavnom,kao pita samo stvarno i obvezno, a jednom tipu je uletilo i pitanje iz statusnog.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 lip 2008 13:55 
Veteran

jel mi moze netko reci na koji nacin ispituje stanicicka?? na sta da obratim pozornost i jel traze latinske nazive?? hvaaaaaaaaaaala.. :thumbsup

pita te pitanja i onda te na pola pitanja prekine i pita neku definiciju vezanu uz tu, npr. ako kažeš da je posjed faktična vlast nad tjelesnom stvari, ona će te odmah pitat što je to tjelesna stvar, a može se dogoditi da sama definicija u knjizi njoj ne odgovara!

ne voli kad govorimo latinski.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 lip 2008 19:31 
No life

Citat:
Istina, al opet ceka te i jedno i drugo, mozda je najbolje ne gubit vrime na nista, zazmirit i uvatit se ili jednog ili drugog.
Kako ti je proslo Rimsko???

usao sa prvom grupom, nisam planirao odgovarat prvi, mislio sam slusat dvoje pa onda sam odgovarat. Sio sam sa strane kad ulazi neka baba, da bi slusala ispit, profesorica kaze kolege dignite se da gospođa moze sist. Naravno oko mene svi nekulturni,niko se ne dize (ni ja :mrgreen: ) onda profesorica opet, kolege napravite mista! Ja sam vidio da ce se naljutit pa sam se digao, i naravno zbog toga morao sist isprid nje i prvi odgovarat. Pitala me usporedbu stvarnog i obveznog prava, ja krenem sa razlikama i kazem da je stvarno pravo apsolutno. Ona pita sta to znaci. Ja kazem to znaci da to pravo djeluje prema svakome. A sta to znaci. Ja kazem da to znaci da imam pravo tuziti svakako tko ne priznaje moje pravo. To joj se vec nije svidilo, onda sam 50 puta pokusao drugim rjecima rec to. Onda mi stavi "-" i ide dalje, pa me pita cesiju, koju sam ja naravno samo procita 2 puta pa sam falio definiciju i rekao umjesto prjenos potrazivanja prjenos prava. Cim sam to izgovorio znao sam sta sam falio ali sam rekao profesorici da joj ne zelim oduzimat vrjeme i da cu doc za 2 tjedna. Nije mi se dalo natezat tu neku dvicu tako da mi ljeto jos nije pocelo :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 lip 2008 22:23 
Aktivan

ma ja mislim da je bolje odgovarat u sarac , bar kome se ne da puno filozofirat nego nabubat lipo definicije i to je to

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 lip 2008 00:51 
-Admin-

Cessio, cesija ili ustup- to ti je promjena vjerovnika, tj. ugovor kojim cedent prenosi svoje otudivo potrazivanje na cesionara- novog vjerovnika.
Spada pod prestanak obveza, to zna cesto pitat.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 30 lip 2008 13:21 
No life

ali sam ja mislila dal ima neka pitanja koja uvijek pita kao sto je to kod npr..vilme...

ima:

sta si po horoskopu

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 srp 2008 21:47 
Početnik

dobro di je definica tjelesne stvari ????? FAKTICNA IKI MATERIJALNA VLAST NA STVAR ILI...?????

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 srp 2008 22:14 
Početnik

Tjelesne stvari su stvari koje se mogu dodirnuti......definicija str.110
jel zna ko možda jel šarac dolazi u 8 ipo ili kasnije???? hvala :?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 srp 2008 22:15 
김정일

dobro di je definica tjelesne stvari ????? FAKTICNA IKI MATERIJALNA VLAST NA STVAR ILI...?????

zašto se mi uopce mucimo kada vi ne koristite ovo :cry:

http://nasciturus.com/enciklopedija/ind ... tle=STVARI

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 srp 2008 08:59 
Početnik

scarllet je napisao/la:
sarac zadnji dan ispituje 9.7. Sta se tice njenog clanka, to je cisto formalno.. vazno je pokazat joj knjigu i potpisat se u nju.. i pocnes pricat o clanku ali te ne slusa bas i prikine te kad ti upise ocjenu...

Molim vas, gdje se može nabaviti taj članak? :heart

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 srp 2008 12:08 
Aktivan

clanak nabavis tako sta obavezno kupis njenu knjigu... i tamo odaberes jedno poglavlje , uzmi najkrace.... i procitaj ga da znas o cemu se radi--- pa ces njoj malo o tome pricat dok ti upisuje ocjenu.....knjigu nemoj posudjivat nego kupi svoju i potpisi se jer joj moras pokazat potpis

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 srp 2008 13:55 
Forumaš

ivana....) je napisao/la:
nije mi jasno kakvi su to clanci, zasto to treba odgovarati

zato sta prof. sarac ima nakladu od 300 knjiga koje mora prodat. A kako ona odlucuje oces li ti proc ili ne na ispitu, tako ti moze postavljat uvjete... UVJET ZA PROC JE KUPIT NJENU KNJIGU!!

UNITED!!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 srp 2008 18:46 
Aktivan

daj ljudi sta se opterecujete s njenim knjigama, i da joj mases isprid face s njenom knjigom neces proc ako neznas, tako da.....nemorate kupovat knjigu da bi prosli, nego naucite pa makar iz kopije, i onda udete u kabinet bez ikakvih kopija, njenih knjiga i sl...i odg tocno na sva pitanja i prosli ste :thumbsup :thumbsup :thumbsup :thumbsup :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1578 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: