Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 24 ruj 2018 03:17.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 06 lis 2010 15:52 
Početnik

Da li je tko možda upisao specijalistički studij? jel možete napisat nešto o tome...kakvi su profesori, kolko su obavezna predavanja za izvanredne? Mislim, znam da još nije počeo faks ali to su isti profesori koji predaju na stručnom studiju pa ako možete malo napisat.
Ja sam završila stručni studij JU u Zagrebu pa bi htjela ovo upisat.

Hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 lis 2010 20:39 
Aktivan

predavanja za izvanredne nisu obavezna, sto se tice profesora... najbolje bi bilo pogledas predmete sa specijalistickog, pa lagano pretrazis po forumu i sama doneses zaključke...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 lis 2010 16:45 
Početnik

Pozdrav,
zna li itko gdje možemo nabaviti literaturu iz koje ćemo učit mi koji nismo u mogućnosti dolazit na predavanja ?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 lis 2010 23:19 
Početnik

Koje izborne predmete odabrati? :? Jel izvanredni studenti odmah mogu polagati ispite ili čekati da se završe predavanja?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 lis 2010 09:09 
Početnik

nisam u toku..
Gdje sve ima taj specijalisticki studij?
U vodicama sam završila . Mogu ja upisati dogodine u splitu nastavak ili??

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 lis 2010 15:29 
Početnik

mislim da i ove godine još uvjek možete upisati, ali ne znam kad ste završili u i po kojem programu tj. je li vam potrebna "rzlikovna godina" da možete upisat specijalistički studij
Najbolje zazvat referadu !!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 stu 2010 12:51 
Aktivan

jel može netko ko je upisa dat nekakve inf.....
čula sam da predavanja nema nego da je sve osmišljeno kao "individualne konzultacije".... :roll:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 stu 2010 14:58 
Aktivan

bit ce predavanja koja su organizirana kao za izvanredne sudente, dakle traju nekih 20ak dana, nisu obavezna.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 stu 2010 21:53 
Aktivan

znači, papilova ukratko, briga njih za nas :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 stu 2010 01:24 
Početnik

Može li mi itko reći koji su predmeti na razlikovnoj godini? Koliko ih ima, kako se polažu, da li ih je teško položiti? Kakva su saznanja o tom specijalističkom diplomskom stručnom studiju javne uprave, ima li budućnosti, zapravo, hoćemo li barem imalo imati veće šanse za zaposlenje nakon završetka? Javljam se iz Slavonije i rado bih ga pohodila ako se imalo isplati.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 stu 2010 16:11 
Početnik

Predmeti u razlikovnoj godini nisu teški, to je 4-5 izbornih predmeta (sami ih birate) a treba napisat i završni rad.
Točan broj predmeta će vam znat reći u referadi nakon što im donesete prijepis ocjena, ali nisam čula od kolega da je imao itko više od pet predmeta!
A što se tiče isplativosti. tko bi vam to znao reći- najvjerojatnije da će se nekima od nas posrećit a nekima i ne
ja sam upisala i specijalistički pa što Bog da ! kaže narodna: škole, pameti i para- nikad dosta !!
:welcome

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 stu 2010 00:09 
Početnik

cvrčak je napisao/la:
Predmeti u razlikovnoj godini nisu teški, to je 4-5 izbornih predmeta (sami ih birate) a treba napisat i završni rad.
Točan broj predmeta će vam znat reći u referadi nakon što im donesete prijepis ocjena, ali nisam čula od kolega da je imao itko više od pet predmeta!
A što se tiče isplativosti. tko bi vam to znao reći- najvjerojatnije da će se nekima od nas posrećit a nekima i ne
ja sam upisala i specijalistički pa što Bog da ! kaže narodna: škole, pameti i para- nikad dosta !!
:welcome

Hvala ti lipa!!! Još ću ja nazvati referadu pa ću se direktno informirati. Ali ono, stalno se dvoumim, jer se bojim da će i to biti ništ koristi, mada već sada u natječajima stoji da između ostalih sveučilišnih studija traže i specijalistički diplomski stručni studij pravne struke, ali mi zapravo nismo pravna struka nego upravna, pa mi to sve onako vjesi u zraku :thumbsdown

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 pro 2010 17:59 
Početnik

je tko izlazio na povijest države i uprave, možete li nam reći jel bilo teško. pitanja...???

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 pro 2010 18:25 
Početnik

na obavijesti piše piše da su svi dobili dvice osim ako nisu objavljene samo pozitivne ocijene. a neznam kakav je bio ispit i koja su pitanja. to je sve šta znam

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 pro 2010 21:22 
Aktivan

viewforum.php?f=72 PREDMETI SA SPECIJALISTIČKOG STUDIJA

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 pro 2010 22:26 
Početnik

ante.rupe je napisao/la:
na obavijesti piše piše da su svi dobili dvice osim ako nisu objavljene samo pozitivne ocijene. a neznam kakav je bio ispit i koja su pitanja. to je sve šta znam

vidila sam to,ali ne vjerujem da je izašlo tako malo kolega pa mi je vjerojatnija ova druga opcija tj. da su objavljene samo pozitivne ocjene

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 pro 2010 18:51 
Aktivan

molio bi kolege sa specijalističkog studija da podijele svoja iskustva u dijelu foruma koji se odnosi na ovaj studij.
ja sam za pocetak pokrenuo teme za svaki predmet posebno.
kako podaci o literaturi i eventualnim pitanja iz predmeta budu izlazili na sluzbenim stranicama fakulteta, ja cu tako teme nadopunjavati.
za sada znam tek za pitanja iz povijesti prava i države. za ostale predmete vas molim za pomoc.
unaprijed hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 pro 2010 23:26 
Početnik

Ovršno ispituje po pitanjima koje možete dobiti od prof. Sesara - tj. sve imate, i pitanja i knjigu, u fotokopirnici.
Što se tiče Povijesti - postoji 93 pitanja koje možete skinuti sa stranice fax-a i samo je pismeni + seminarski rad.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 sij 2011 13:43 
Početnik

nije mi jasno zašto kolege koji dođu do pojedinih informacija tako ljubomorno čuvaju iste ?
tako mi slučajno otkriše "tajnu" informaciju (koju bi ipak trebalo provjerit) da se može odgovarat usmeno kod profesora Buklijaša i profesora Klarića u terminima konzultacija ?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 sij 2011 18:12 
Aktivan

bit će ti jasno kad dodjes odgovarati pa nakon par sati cekanja profesor izidje iz kabineta i kad vidi koliko vas ima nece da ispituje...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: