Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 18 ruj 2019 23:28.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 12 svi 2012 09:21 
Aktivan

Hmm? Planirala sam upisati specijalistički, ali nisam sigurna koji :? Čula sam o kriminalistici, forenzici.. ( i tako tim koji se vežu za nase područje ) pa ako netko zna ista vise o tome, ili o nekim dr. spec. studijima na području HR, BIH i dr. susjednih zemalja... pomagajteee :mig: :please:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 svi 2012 11:15 
Početnik

Ma mene isto to zanima, ali nitko nema nekih informacija. Mene zanima Zagreb, ali sve mi se čini da tamo nema ništa. Ove su se godine spojili sa pravnim fakultetom, prije su bili fax za sebe i govorilo se o uvodenju jos dvije godine za upravni studij, no to se jos nije realiziralo. ovih dana ću kontaktirati prodekana za nastavu u zg, pa ako te zanima javit cu ti sta mi je rekao.
Ipak je najbolje dobit inf. iz prve ruke. Sta ti znas o toj forenzici? Sta sa tim? Skroz sam lose upucena u to. Za specijalistički studij znam. Jee, da nam samo pare uzimaju ali viši čin uvijek dobor dođe, pa makar i na papiru. :celebrate

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 svi 2012 20:01 
Aktivan

Šta se svi lože na tu forenziku? Previše Csi a veze s to nema jedno s drugim...u zg je upravno pravo drugačije koncipirano nego kod nas, tako da naše upravno pravo je ono što stvarno možeo zvatu upravnim pravom... logični nastavak nakon ove 3 godine je specijalistički koliko košta da košta premda u ovom trenutku posao nećemo dobiti osim ako nemamo debelu vezu....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 svi 2012 21:58 
Početnik

silent scream je napisao/la:
Šta se svi lože na tu forenziku? Previše Csi a veze s to nema jedno s drugim...u zg je upravno pravo drugačije koncipirano nego kod nas, tako da naše upravno pravo je ono što stvarno možeo zvatu upravnim pravom... logični nastavak nakon ove 3 godine je specijalistički koliko košta da košta premda u ovom trenutku posao nećemo dobiti osim ako nemamo debelu vezu....

Pa ne ložim se, samo se raspitivam. U zagrebu je javna uprava, tj.stručni studij za javnu upravu. isto ti je to, svi su isti predmeti samo se razlikuje možda na kojoj je godini koji predmet. neces nigdje posao dobiti bez veze, debele veze. Hoce 1 od stotine slucajeva. Tako da...i to ti je isto kao i drugdje.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 svi 2012 22:54 
Aktivan

vezano za forenziku nisam za tebe rekao ni za ovu curu nego generalno ...a za to u zg od javne uprave znam al opet nema smisla to upisivati ako već imamo ovo iz st... činjenica da je u ovom trenutku specijalistički najbolji izbor...u zg ima i socijalni rad, doduše 3god...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 svi 2012 23:12 
Početnik

silent scream je napisao/la:
vezano za forenziku nisam za tebe rekao ni za ovu curu nego generalno ...a za to u zg od javne uprave znam al opet nema smisla to upisivati ako već imamo ovo iz st... činjenica da je u ovom trenutku specijalistički najbolji izbor...u zg ima i socijalni rad, doduše 3god...

Oke, oke. :celebrate Ma nista socijalni rad. Mozda i oni uvedu taj specijalisticki, nadam se .

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 svi 2012 23:29 
Aktivan

:ajme

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 svi 2012 17:34 
Početnik

iiiii štooo ima jošš? Zar nitko nezna ? :/

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: