Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 20 srp 2019 06:42.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 17 ruj 2010 10:08 
Sega mega kul forumaš

jubica je napisao/la:
imam jedno pitanje. da li je moguće kad završim upravni studij u splitu položit razliku predmeta i zatim upisati još dvije godine na pravnom fakultetu?
neko kaže da mogu,neko da ne,a to mi je baš bitno. :wtf

ne mozes,moras sve ispocetka...ne vride ispiti polozeni na upravnom na pravnom.
bas san nekidan pricala s curom koja je zavrsila visu i upisala visoku,rekla mi je da joj nista nisu priznali...konkretno je pricala za kp da je pitala profesoricu i da joj je ova rekla da je kp na visoj samo osnove,to nije dovoljno .

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lis 2010 11:54 
Početnik

Ima li neko da je završio treću i da je pohađao predavanja kod Nada Grubića, Vesna Barić Punda, Branka Perana i Anite Kurtović Mišić. Zanimalo bi me kakva su im predavanja, ima li literature i kakvi su na ispitima? Hvala :bow

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 lis 2010 18:36 
Veteran

Zna li tko kada počinju predavanja za studente 3 godine jer na stranici faksa ništa ne piše... :whyowhy:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 lis 2010 14:06 
Aktivan

imaju li studenti 3 godine pravo izać na izvanredni rok u 11 misec?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 lis 2010 00:55 
Početnik

pozz svima!!molila bi lijepo starije studente koje knjige i kog kojih prof je pozeljno imat bas knjigu koju je rekao a kod kojih skripte?ako nije problem da mi napisete za zimski semestar za svakog prof. posebno po mogucnosti da to bude literatura ne samo za dobit 2!HVALAAA UNAPRIJED...1 GODINA REDOVNI

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lis 2010 16:54 
Veteran

hula je napisao/la:
pozz svima!!molila bi lijepo starije studente koje knjige i kog kojih prof je pozeljno imat bas knjigu koju je rekao a kod kojih skripte?ako nije problem da mi napisete za zimski semestar za svakog prof. posebno po mogucnosti da to bude literatura ne samo za dobit 2!HVALAAA UNAPRIJED...1 GODINA REDOVNI

obvezno moraš imati knjigu iz Ustavnog, za ostalo koliko se sićan nije toliko bitno

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lis 2010 23:44 
Početnik

jel mi moze neko rec od studenata sa upravnog prava , po mogucnosti prosle godine jel stvarno tribamo imati sve 3 knjige iz inf. i stitistike jer nam je prof rekao kao da moramo kupiti sve da ce nam se potpisat...hehe...??

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 lis 2010 09:44 
Početnik

Zna li neko gdje bi mogla nabaviti skripte za baze podataka u upravi prof. Slavko Šimundić, kriminalistika prof.Branka Perana i osnove međunarodnog prava prof Vesna Barić Punda?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 lis 2010 09:54 
Aktivan

kopirnica....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 lis 2010 10:08 
Početnik

:sok: koja?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 lis 2010 12:31 
Aktivan

ako studiras u splitu, imas tri preko puta faksa-------

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 lis 2010 08:53 
Početnik

Hvala, ako ne nađem u Vodicama tražit ću frenda da mi to potraži u Splitu. Dogodine smo u Splitu, pa bi me zanimalo koliko se redovno mora dolaziti na predavanja? Ovisi li to od profesora do profesora ili vlada zakon mase?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 stu 2010 17:16 
Početnik

molim da netko napise nesto o ispitu konzularno pravo?ispit?prof ....unaprijed zahhhvalna

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 stu 2010 09:05 
Početnik

Jel neko polagao kod Buklijaša treću godinu, zanima me što najčešće pita? :bow

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 svi 2011 13:53 
Aktivan

jel moguće prebacivanje s visoke na višu i priznavanje predmeta koji su se položili na visokoj?ako netko ima iskustva,please :(

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 svi 2011 15:11 
Veteran

sagittarius_20 je napisao/la:
jel moguće prebacivanje s visoke na višu i priznavanje predmeta koji su se položili na visokoj?ako netko ima iskustva,please :(

Prebacivanje je moguće i lakše nego obratno..
Ako si položio npr kazneno i kazneno procesno, to će ti priznati kao položene osnove kaznenog i kaznenog procesnog..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 svi 2011 15:16 
Aktivan

jel potrebno pisat državnu maturu?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 svi 2011 15:24 
Sega mega kul forumaš

sagittarius_20 je napisao/la:
jel potrebno pisat državnu maturu?

ne

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 srp 2011 12:08 
Početnik

Molim pomoć iz Zg sam na drugoj godini ostalo mi je radno ,upravno i građansko molim vas ako ikakvu ima neku informaciju kakvi su uvijeti i da li se uopće isplati prebacivati radi polaganja tih navedenih ispita tjst vidim da ima dosta razlike u ispitima tjst imate drukčije od nas pa molim pomoć :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 srp 2011 12:12 
Početnik

mogli bi i otvoriti i novu temu u vezi prebacivanja sa Zg veleučilišta na ST.; radi preglednije teme jer mislim da ima dosta ljudi koji bi se htjeli prebaciti a, ne znaju kako i nemaju nikakvih informacija. :)

lp

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 srp 2011 13:12 
Početnik

što se tiče ovog prebacivanja s upravnog na prvni,mene zanima jel se mora ic od početka tj.prva godina pa svi ispiti razlike pa tako i druga,treća itd.??odnosno jel to sve skupa traje najmanje 5 godina ili se ta razlika može odradit u kraćem roku???

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 21 ruj 2011 09:45 
Početnik

Imam jedno pitanje...šta se tiće izbornih predmeta na upravnom studiju u Splitu....koji je najbolji za uzet u prvoj godini? i koji je sve izbor tih izbornih predmeta?? hvala :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 21 ruj 2011 11:21 
Aktivan

kristina.casper je napisao/la:
Imam jedno pitanje...šta se tiće izbornih predmeta na upravnom studiju u Splitu....koji je najbolji za uzet u prvoj godini? i koji je sve izbor tih izbornih predmeta?? hvala :)

ne postoje izborni predemti na upravnom prije trece godine. imas znaci 12 ispita (+ tjelesni ako si redovni student) na prvoj godini, na drugoj 8, a na trecoj 5 izbornih.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: UPOMOOOOOĆ
PostPostano: 05 lis 2011 11:47 
Početnik

heij ljudi, odgovor mi hitno treba...
Isplati li mi se prebacivat sa pravnog na upravni? Jeli lakše na upravnom, profesori, predmeti i to, s obzirom da radim pa nemam tooooliko vremena? I s obzirom na datum da li je to sada izvedivo? Nisam bila tu, kasnim sa svim... :(( Bila bih uveeeeelike zahvalna na bilo kakvoj pomoći :))

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 svi 2012 08:24 
Početnik

Pozz,
imam pitanje. Položio sam prvu godinu na upravnom po starom programu prije dvije godine, pa sam odlučio uzet malo predaha. Zanima me ako sada idem nastavljat da li nastavljam po starom ili po bologni i ako idem po bologni jel moram kakvu razliku polagat.
Hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 svi 2012 08:26 
Aktivan

po starom nastavljaš. Osim ako nisu promijenili pravila, ali mislim da nisu

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 srp 2012 08:57 
Početnik

Kolege, trebala bi mi jedna informacija...ja sam na drugoj godini prava u Splitu i ozbiljno razmišljam o prebacivanju na upravni studij, jer me kazneno mući veće godinu i pol, a čeka me još i Kačer ...ako se prebacim, sta će mi priznat, može li se to uopće??? pliz neka netko odg
hvala unaprid

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 srp 2012 14:58 
Početnik

Upala sam na Upravno pravo u Vodicama. Zanima me održavaju li se sva predavanja u Vodicama i da li se sve može tamo obaviti ili bi morala do Šibenika? Šta je s plaćanjem redovnog studiranja tj. plaća li se još šta osim upisa i indexa??
Možete li mi dati broj od referade u Vodicama, ja sam zvala na neki, ali se taj broj ne koristi.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 stu 2012 14:25 
Početnik

Molim vas info di ću doć do rasporeda za Upravno pravni studij - 1. godina (redovni)?
Bilo je na stranicama fax-a ali sad više nema, tražila sam ovdje po forumu, očito bezuspješno...
inače sam izvanredni, 1.godina ali volila bih ić makar štagod odslušat dok mi ne počnu predavanja.
Hvala!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 vel 2013 21:50 
Početnik

ljudi moji, trebam pomoc!! ne znam gdje bih stavila ovaj post jer nema bas ta tema ili nisam vidjela :/

uglavnom druga sam godina upravnog prava u ZG i razmisljam da se prebacim u ST! zasto!? zato sto mi se neda vise gubiti zivce ovdje,nisu normalni. zanima me imali netko ovdje da se prebacio ili zna nekoga tko je? koliko je laksi studij u ST od onog u ZG? ne ocekujem da ne moram uciti ali ako vec naucim nesto i ako odgovorim na 8 od 10 pitanja svojim rjecima iz odredenog predmeta da mi ne krizaju apsolutno sve sa izjavom-nedovoljna strucna terminologija a bit je pogodena! koji drek je to!?

enivej,bila bih vam jako zahvalna jer nemam koga drugog pitati...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 vel 2013 12:36 
Početnik

bumblebee je napisao/la:
ljudi moji, trebam pomoc!! ne znam gdje bih stavila ovaj post jer nema bas ta tema ili nisam vidjela :/

uglavnom druga sam godina upravnog prava u ZG i razmisljam da se prebacim u ST! zasto!? zato sto mi se neda vise gubiti zivce ovdje,nisu normalni. zanima me imali netko ovdje da se prebacio ili zna nekoga tko je? koliko je laksi studij u ST od onog u ZG? ne ocekujem da ne moram uciti ali ako vec naucim nesto i ako odgovorim na 8 od 10 pitanja svojim rjecima iz odredenog predmeta da mi ne krizaju apsolutno sve sa izjavom-nedovoljna strucna terminologija a bit je pogodena! koji drek je to!?

enivej,bila bih vam jako zahvalna jer nemam koga drugog pitati...

mislim da bi ti svi rekli da se prebaciš (kad bi itko dolazio na ovu temu odgovoriti nekome ;) ), barem sam ja tako imala čuti...ja sam sad u st na razlikovnoj i čini se lakše nego u zagrebu (završila upravni prije xy godina).. u svakom slučaju drugačije, ali i lakše..eto, a odluka je na tebi ;)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 svi 2013 10:20 
Početnik

ako netko zna dali ima predrok i kad iz osnova građanskog prava neka mi brzo odgovori

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 ruj 2013 14:09 
Početnik

jel moze link na kalendar faksa ili raspored predavanja na stranici faksa se bas i ne snalazim ili jos nije uopce izasa? hvala.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 ruj 2013 08:03 
Početnik

Ljudi trebam pomoć...ponavljam prvu godinu znači upsala sam ono što mi je ostalo iz prve i 4 predmeta iz drzge...sada sam riješila sve što mi je ostalo iz prve ali nisam ovo što sam upisla iz druge...zanima me dali ću sad plaćati ponovno punu školarinu ili mi je bilo obvezno riješiti samo prvu pošto sam upisala pad :(

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 ruj 2013 13:15 
Početnik

Može li mi netko molim vas reći da li je moguće prebacivanje sa pravnog na upravno pravo ako sam trenutno izvanredni student? I što bi sve bilo potrebno? Hvala unaprijed.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 lis 2013 11:20 
Početnik

Ja se isto sada pribacujem i potrebno je jedino napisati zamolbu i odnijeti je mislim na drugi kat u tajnistvo da ovjere pa predati u referadi. Nakon toga moras donijeti domovnicu i rodni list i naravno platiti.. Neke predmete priznaju, a neke ne.. Uglavnom ne. :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 lis 2013 17:16 
Početnik

Hvala ti puno,možeš mi samo reći koliko treba platiti?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2013 08:26 
Početnik

Meni je rečeno 7300 mislim i da treba donijeti 2 slike i index. To sam zaboravila.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lis 2013 12:43 
Početnik

7350 treba platiti, informacija je 100% točna, ja se prebacila neki dan i platila toliko...
meni je rekao da trebam i potvrdu o prebivalištu, ali ja nisam iz splita pa možda zato :mig:

vidim da nije aktivan baš ovaj forum za upravni, nadam se da ćemo ga malo pokrenuti i dijeliti saznanja i spoznaje jer ja sam lagano izgubljena :mrgreen:
nit znam šta polažem ni kod koga, ni koja je literatura i tako... :oops:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 sij 2014 09:47 
Početnik

Prva godina upravno pravo izvanredni student, jel mi može tko objasniti kako se prijavljuju ispiti, pretpostavljam da se treba dobiti lozinka za Studomat, di ću to dobiti (ja još ni index nisam pokupila) i do kad se trebaju prijaviti ispiti za rok u 02 mjesecu/2014?!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 201 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: