Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 13 stu 2018 01:57.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Ocjena
1 7%  7%  [ 7 ]
2 3%  3%  [ 3 ]
3 12%  12%  [ 12 ]
4 19%  19%  [ 19 ]
5 60%  60%  [ 61 ]
Ukupno glasova : 102
Autor/ica Poruka
PostPostano: 09 lip 2008 15:04 
김정일

Možete izabrati samo jednu ocjenu i njome ocjenjujete sve: kvalitetu predavanja i seminara, objektivnost pri ocjenjivanju, točnost dolaska na predavanja, seminare i konzultacije,odnos prema studentima (na ispitu, predavanjima, seminarima i konzultacijama), nastup i pripremljenost.

Sve to možete i komentirati (podsjećamo da se suzdržite od tračeva, uvredljivih epiteta i komentara jer ćemo takve brisati čim ih uočimo).

Glasati mogu svi registrirani korisnici i to za svakog predavač samo jednom tijekom akademske godine. Na kraju godine, dobivena prosječna ocjena ide u arhivu i anketa kreće ispočetka.

Zabranjeno je glasati 2 puta, kao što je zabranjeno i ponovno se registrirati pod drugim nickom da bi se opet glasalo. Onim korisnicima koji to budu radili zatvorit ćemo sve accounte i zabraniti pristup forumu.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 21 lip 2008 20:48 
Forumaš

Mali kompjuter,kad bi shvatio da svi ne mogu naučiti na način na koji on može bio bi još i bolji.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 lip 2008 14:56 
Forumaš

tako je, mislim da nije potrebno da bubamo napamet neke stvari koje odmah sutra zaboravimo, ali meni je on super, uljudan, pristupačan ma :cerek:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 lip 2008 15:31 
Sega mega kul forumaš bez života

Čista petica,jako puno traži,ali to mi nije bitno kad vidim kako se odnosi prema studentima.
On se jako trudi pa to traži i od nas.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 lip 2008 16:55 
Forumaš

Ne mogu izdržati da ga ne pohvalim još jednom, profesore ako ovo čitate možda- samo tako nastavite ( uz mali popust studentima ako ne znaju nabrojiti sva oslobođenja od poreza :grin: ) :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 lip 2008 17:24 
Forumaš

korektan i susretljiv profesor. :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 lip 2008 21:45 
Početnik

bam je napisao/la:
tako je, mislim da nije potrebno da bubamo napamet neke stvari koje odmah sutra zaboravimo, ali meni je on super, uljudan, pristupačan ma :cerek:

Daje znanje, traži znanje. Korektan!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 lip 2008 16:22 

odličan profesor!
"daje znanje, traži znanje" - problem je jedino u bijednih 4 boda.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 srp 2008 15:34 
김정일

kike je napisao/la:
odličan profesor!
"daje znanje, traži znanje" - problem je jedino u bijednih 4 boda.

ja se isto slazem da je sramota da finacije dobiju isto bodova kao recimo informatika :whyowhy:

Čekao sam dok ne zavrsim sa svim obvezama da mogu reći svoju ocijenu. Profesor Šinković je za mene najbolji,najkorektniji i i najpošteniji profesor na fakultetu. Za razliku od nekih drugih profesora koji su mušičavi, nisu spremni pomoći, i gledaju studente kao da su niža bića .
No da se razumijemo,to što je profesor dobar i spreman pomoći i izaći u susret izvan svake granice očekivanja ne znači da ćete proći lišo. Profesor od vas traži da naučite svoje,a on će biti pošten kao i uvijek.
Profesore,svaka Vam čast.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 srp 2008 16:25 
Početnik

nakorektniji profesor do sada i najpristupačniji, možda bi samo mogao malo pojednostaviti one testove za kolokvij

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 srp 2008 17:22 
Forumaš

Je on super, ali trebao bi biti malo niži kriterij. Financije bi morale biti predmet od max. 7 dana spremanja, a koliko čujem, dosta je teži.
Zato ocjena dobar.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 srp 2008 06:48 
김정일

rocky miavia je napisao/la:
Je on super, ali trebao bi biti malo niži kriterij. Financije bi morale biti predmet od max. 7 dana spremanja, a koliko čujem, dosta je teži.
Zato ocjena dobar.

Sociologija bi trebal biti ukinuta ili se spremat par dana. Umjesto toga je drugi najteži ispit na godini (barem u moje vrijeme)....
On topic, ako imate imalo afiniteta prema finacijskom pravu, uzmite diplomski iz ovog predmeta. Profesor će vam maksimalno pomoći, ekspresno pregledati rad i sazvati komisiju još brže.
:s :s :s

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 lis 2008 00:13 
Veteran

svaka cast njemu kao profesoru i kao coviku
al ne svidaju mi se njegova predavanja
on diktira a mi zapisujemo- ko da smo dica u osmom osnovne, meni je to besmisleno
a onda sve to triba naucit NAPAMET :ucenje
puno muke zbog 4 šugava boda
blaženi nikolić :secret

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lis 2008 13:45 
Aktivan

Covik ipo. Vrlo pritupacan, jako strpljiv, uvijek voljan pomoci, a i ono najvaznije od svega FAIR. Ako naucis proc ces, a ako ne neces. A uz to nije od onih sta gledaju ocjene u indexu vec ti da onoliko koliko si i zasluzija. Po meni najjaci profa na faxu od svih s kojima san se do sad srela!! CISTA 5!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lis 2008 12:15 
Veteran

Car! Danas nas je sve odusevio,dobre je primjere davao,upoznao nas s predmetom kako treba,susretljiv je,a kad je rekao da literaturu moremo skinuti s interneta,cijela dvorana mu je pljeskala.cista petica!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lis 2008 12:58 
Forumaš

čista petica, ja sam financije rješila iz prvog puta, sila i naučila i prošla bez problema, profesor je na usmenom dijelu ispita bia jako korektan i strpljiv i dosta pomogne studentu u odgovaranju, čini sve da navede studenta na točan odgovor, svaka mu čast

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 stu 2008 00:05 
Početnik

profesor je stvarno dobar i susretljiv i ljubazan...al malo mi smeta cinjenica da sve treba naucit napamet i na to toliko utrosit vremena..jer ipak da su me financije toliko zanimale..vjerojatno bi otisla na ekonomiju

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 svi 2009 13:45 
Početnik

ma čisti bezveznjak!!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 srp 2009 15:01 
evo, uz pomoć admina ću napisati tako lijep post da ćemo vidit kaj će lijepoga ovoga pita naći:
što reći o profesoru koji me baca skoro dvi godine? istom onom koji je i moje kolege (njih četvero) bacao i baca do dana današnjeg evo već neke i tri godine za redom...
što reći o njemu koji je isto tako natira dvoje mojih kolega da se upišu i polažu iste te financije u Mostaru nebi li ga se riješili i tako uz previše muke ipak ostali na faxu?
šta reći o prefoseoru koji kaže: ˝od cijelog niza(od kojih 25 stavki) meni je doboljno da znate 5˝ i onda te sruši kad napišeš/navedeš 13?
o istom tom koji kaže: ˝možete izaći na usmeno (iako sam Statut to garantira), ali će vam biti teško˝, pa onda pita sve kameraliste, djela i godine izadnja istih?

nešto lijepo?
nešto rozo?
nešto puno osmjeha i cvijeća?
e, pa to od mene nećete nikad ćut...
pa me pomalo i vriđa šta nesmin napisat ča mislim, jer se vi bojite da on možda i čita ovo...

ja mislin da onda i zaslužuje pročitat šta ljudi misle o njemu, jer kakva je to ˝demokracija˝ u kojoj na ploći može pisati samo ono šta car želi ćut/vidit?
štoviše, kakva korist od kritike kad je onaj tko ju ima primit zaštičen cenzurom?

Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 srp 2009 15:15 
Forumaš

ja sam čula da je pooštria kriterije, a kad sam ja prošle godine odgovarala nisam prošla pismeni, pitao me na usmenom i morala sam uistinu sve znat a nisam pa me vratia za par dana, nabubala sve napamet i položila i još mu bilo žao što mi nije moga dat veću ocjenu od 2 :lol: , al je gradivo toliko opširno i mislim da bih trebao malo smanjit kriterije nije to jedna knjiga od 300 str. za naučit pa ajde onda nekako bi bilo ok da se mora sve znat... i naravno ti imaš pravo na svoje mišljenje i zašto bi se uopće ustručava reć ga... kao što ti imaš takvo mišljenje o njemu ja takvo mišljenje imam o profesoru kačeru...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 srp 2009 16:54 
tea0501 je napisao/la:
ja sam čula da je pooštria kriterije, a kad sam ja prošle godine odgovarala nisam prošla pismeni, pitao me na usmenom i morala sam uistinu sve znat a nisam pa me vratia za par dana, nabubala sve napamet i položila i još mu bilo žao što mi nije moga dat veću ocjenu od 2 :lol: , al je gradivo toliko opširno i mislim da bih trebao malo smanjit kriterije nije to jedna knjiga od 300 str. za naučit pa ajde onda nekako bi bilo ok da se mora sve znat... i naravno ti imaš pravo na svoje mišljenje i zašto bi se uopće ustručava reć ga... kao što ti imaš takvo mišljenje o njemu ja takvo mišljenje imam o profesoru kačeru...

gle, on svake godine zaoštrava kriterije baš zbog toga šta ekipa ući samo po skriptama načinjenim od ˝starih˝ pitanje... provjeri malo (ili baren oni koji se time bave) da li se pitanja ponavljaju?
isto ti je otprilike i s krstulovičkon... i ona tako, s svakin novin ispiton (ka i Blanki) 2cm više letvica...

Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 srp 2009 22:38 
Aktivan

Par stvari o Šinkoviću - predavanja i vježbe - 1.liga, vratila su mi se sjećanja na osnovnu školu :damnfunny , profesor diktira, mi pišemo - od 50 minuta koliko traje sat, on govori 49 minuta i 30 sekundi i sve je OK...

Što se tiče ispita još nisam odgovarao financijsko, ali koliko čujem - pita sve ono što je on naučia, a to je SVE...
Nauči sve i proša si - zahtjevno, možda i previše za 4 boda, ali što je tu je...

Za razliku od JEDNOG po'ed PROFESORA s 2. god. kod kojeg ništa ne znači što si naučio sve (naravno, s razumijevanjem, ne napamet) po'ed po'ed

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 srp 2009 23:53 
ali u šinkija mi je klasika ono ˝znači˝ kad predaje... to mu je trade mark!!! :cheers

Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 srp 2009 00:24 
No life

kosmos je napisao/la:
ali u šinkija mi je klasika ono ˝znači˝ kad predaje... to mu je trade mark!!! :cheers

to i "jeli tesko" ili "jeli se moze shvatit"

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 srp 2009 10:45 
Aktivan

a OMAŠKA ?? :ROFL :ROFL :ROFL :ROFL :ROFL

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 ruj 2009 10:23 
Aktivan

osobno mislim da je kompliciran predmet...da bi tribalo ga pojednostavit jer je više ekonomskog tipa...i da nema potrebe učit sve napamet kad se takve stvari minjaju iz dana u dan...okvirno bi tribalo znati npr.trgovačka društva plaćaju porez na dobit i takve stvari...a ne prednosti i mane svakog bizranog pojma...NEPOTREBNO

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 lis 2009 14:49 
Aktivan

i sam profesor je rekao da ovo nije predmet za drugu godinu. istina, previse podataka za zapamtit, ali to mi na kraju uopce nije bilo bitno jer profesor je definitvno najbolji na faksu!!! kad bi svi bili kao on :( u ovom predmetu jedino je bitno znanje, drugi profesori bi se trebali ugledat na njega!

PROFESORE AKO OVO ČITATE ZNAJTE DA STE NAAAJBOLJI NA SVITUUUU!!! :thumbsup :thumbsup :thumbsup :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 lis 2009 21:41 
-Admin-

profesor je odličan, susretljiv i skidam mu kapu zbog fer i korektnog odnosa prema studentima! imam osjećaj da mu se uvik možeš obratiti za pomoć i stvarno mi je odličan ! :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lis 2009 20:15 
Aktivan

Po mom mišljenju, prof. Šinković bi trebao držat govor prvi dan brucošima kada dolaze na fax.
Nas je nevjeratno motivira na prvom predavanju, čovjek nam je na neki način dao do znanja da ne studiramo
bezveze, tj. uvjerio nas da ćemo se moći zaposlit kada završimo fax i pričao nam o svim "ljepotama" pravnog studija.

A govor profesora Malenice, uz dužno poštovanje profesoru, se mogao svest na to da su sve pozicije zauzete
i da se nećemo zaposlit sljedećih 20 godina. Lovely :cheers

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lis 2009 21:27 
No life

riotstarter je napisao/la:
Po mom mišljenju, prof. Šinković bi trebao držat govor prvi dan brucošima kada dolaze na fax.
Nas je nevjeratno motivira na prvom predavanju, čovjek nam je na neki način dao do znanja da ne studiramo
bezveze, tj. uvjerio nas da ćemo se moći zaposlit kada završimo fax i pričao nam o svim "ljepotama" pravnog studija.

A govor profesora Malenice, uz dužno poštovanje profesoru, se mogao svest na to da su sve pozicije zauzete

jedan laze :happy
:ROFL

pravednik, imaš nik ka netko ko ostavlja oglase po javnin zahodima da će tog i tog dana u tu i tu uru silovat onoga ko se bude tu i tu naša...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lis 2009 23:28 

riotstarter je napisao/la:

Znači priča je i dalje ista :lol:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 stu 2009 17:02 
Početnik

super profesor, jedan od najboljih :grin: :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 pro 2009 11:52 
Forumaš

Iako sad u 12.mj.nisam položila mogu reći da je veoma ugodan profesor,uvijek spreman pomoći,čak mi je na ispitu bilo neugodno koliko je ljubazan :thumbsup .Nisam znala jel to on ozbiljno or what...Sve u svemu,čovik je ljudina.Mala zamjerka zbog onih pustih nabrajanja od kojih se naši mozgovi rastapaju haha :thumbsdown

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 ožu 2010 17:59 
Početnik

ne mogu virovat kolko štekera,najgori profesor.od najnebitnijeg predmeta stvoria je čudo od ispita.blaženi nikolić

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 ožu 2010 18:12 
Aktivan

niger je napisao/la:
ne mogu virovat kolko štekera,najgori profesor.od najnebitnijeg predmeta stvoria je čudo od ispita.blaženi nikolić

ON NIJE PROFESOR, ON JE ASISTENT!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 ruj 2010 12:03 
Aktivan

Šinki je legenda, zakon, jedan od rijetkih uvijek dobre volje!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 vel 2011 15:17 
Aktivan

čista petica... za odnos prema studentima, ljubaznost, točnost...itd. traži znanje, ali za razliku od drugih bar ima postavljene kriterije....

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 23 vel 2011 17:11 
Aktivan

solveig je napisao/la:
čista petica... za odnos prema studentima, ljubaznost, točnost...itd. traži znanje, ali za razliku od drugih bar ima postavljene kriterije....

Potpisujem! :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 vel 2011 10:47 
Veteran

pismeni ispit mu je znao biti prezahtjevana ali sve ostalo je ok.,objektivan je,pomoći će na usmenom.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 srp 2011 17:29 
Forumaš

objektivan i profesionalan ... uvik spreman pomoc - od mene petica u anketi !

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: