Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 22 ruj 2019 05:33.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Student 3p card
PostPostano: 14 lis 2010 17:25 
slikaStudent 3p card je benefit kartica samo za studente (status: redoviti, izvanredni, diplomski studij, stručni studij) i članska iskaznica udruge Studenti za studente Split. Omogućava popuste na proizvode i usluge široke potrošnje.......

Članak

Zadnja izmjena: Nascibot u/na 17 lis 2010 15:29, ukupno mijenjano 9 put/a.
JFusion Discussion Bot UPDATE

Vrh

Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lis 2010 14:49 
-Admin-

Samo nemojte bit jadni ko ja i otic u Procesora pitat za taj popusto od 25 posto. Popust je samo 5 posto jer su svi artikli vec snizeni 20 posto?!

HRVATSKA!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 lis 2010 14:50 
김정일

Josephine je napisao/la:
Samo nemojte bit jadni ko ja i otic u Procesora pitat za taj popusto od 25 posto. Popust je samo 5 posto jer su svi artikli vec snizeni 20 posto?!

HRVATSKA!!

:gruphug:
Znači ne mogu se nadati popustu od 15 % u B-vama draguljarnicama :whyowhy: :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 lis 2010 13:27 
Početnik

Josephine je napisao/la:

HRVATSKA!!

Dobar dan...

Kako sam član te organizacije i 5 mjeseci sam radio na tom projektu kolegici ću rado objasniti o cemu se radi.

Naime, PROCESOR ima pravo pružati i druge komercijalne popuste koji su u ovom slučaju 20% i onda na to ne može ići naš popust od 25%. Naša organizacija ima eksluzivni popust od 25% na sve asortimane ali ukoliko bi to bio POPUST na POPUST to bi značili da Vama procesor mora dati 45%. To ipak nije realno...

U ugovoru kojega smo mi potpisali sa tom firmom jasno stoji da je popust za našu organizaciju/karticu 25%.

Što se tiče ostalih popusta, zadnjih dana od kolega dobivamo samo pozitivne kritike i svi koji su preuzeli karticu su bili u ciljanim poslovnim objektima te dobili navedni popust. Ali mora biti jasna jedna stvar a to je da popust na popust ne ide..

Stoga molim Vas kolegice i sve ostale da ukoliko imate nekakvih nejasnoća slobodno nas kontaktirajte na:

092 / 28 54 310

ili na email: szssplit@gmail.com

Mi smo ipak ozbiljna organizacija sa velikim brojem projekata i nikome nije cilj nekome uvaljivati "patke" ili nešto sl...

Uskoro donosimo i nove popuste, a o svemu možete pratiti na http://stcard.szssplit.hr/kontakt#navigacija...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: