Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 04 lip 2020 17:21.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 811 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 09 lis 2013 13:25 
Početnik

i meni su jos ostali praksa i zavrsni..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 lis 2013 16:41 
Početnik

tinna je napisao/la:

znači sve si rješila i ove godine si upisala samo završni i praksu? jesi li išta platila? da li praksu obavljaš odmah? jeli oni odlučuju gdje? koliko traje? kad bi trebala branit završni?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 lis 2013 18:14 
Početnik

maria92 je napisao/la:
tinna je napisao/la:

znači sve si rješila i ove godine si upisala samo završni i praksu? jesi li išta platila? da li praksu obavljaš odmah? jeli oni odlučuju gdje? koliko traje? kad bi trebala branit završni?

Ako upisuješ praksu i završni u novoj ak. godini onda plaćaš punu cijenu (školarina + upisnina), ako imam krive informacije neka me netko ispravi. Upravna praksa se za vanredne studente priznaje automatski (barem za ak. godinu 12/13, ako će se šta mijenjati u ovoj ak. godini o tome odlučuje dekan - tako mi je rečeno u referadi). Vezano za završni rad, jedino šta ti preostaje (ako se praksa još uvijek automatski priznaje za vanredne) jest kontrola indeksa (traje oko 7 dana) i dogovaranje datuma obrane s mentorom (uz uvjet da je tema rada odabrana i da je sam rad napravljen).

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 lis 2013 20:01 
Početnik

Pozdrav,prošle godine sam se prebacio s prava na upravu,i kako sam bio druga godina na pravu upisao sam prvu i drugu godinu uprave,ove godine sam dao 40 bodova s uprave prve godine,sad upisujem ponavljanje druge sa ovim što mi je ostalo?koliko plaćam?moram li opet upisivati predmete u index iako mi je druga godina netaknuta??kako je to divno na nekim fakultetima,na studomatu upišeš godinu,što ti studomat dozvoli,na fakultet pošalješ uplatnicu i index i to je to...hvala.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 lis 2013 20:09 
Početnik

Ivan_Zd je napisao/la:
maria92 je napisao/la:
tinna je napisao/la:

Ako upisuješ praksu i završni u novoj ak. godini onda plaćaš punu cijenu (školarina + upisnina), ako imam krive informacije neka me netko ispravi. Upravna praksa se za vanredne studente priznaje automatski (barem za ak. godinu 12/13, ako će se šta mijenjati u ovoj ak. godini o tome odlučuje dekan - tako mi je rečeno u referadi). Vezano za završni rad, jedino šta ti preostaje (ako se praksa još uvijek automatski priznaje za vanredne) jest kontrola indeksa (traje oko 7 dana) i dogovaranje datuma obrane s mentorom (uz uvjet da je tema rada odabrana i da je sam rad napravljen).

kad se praksa odrađuje? odma na početku godine??

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2013 00:10 
Početnik

prvi put cu sad upisat 3.god,samo upisujen praksu i zavrsni..rekli su mi u referadi da samo placam skolarinu 350kn,a da praksu necu moc obavit prije cetvrtog miseca..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2013 08:56 
Početnik

cijela sam izgubljena...trebala bi upisati pad prve godine i par ispita s druge...sto mi je potrebno za upis...kako to funkcionira...ako mi netko može pomoć bila bih jaaaako zahvalnaa... :/

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2013 12:49 
Početnik

studenticaaaa je napisao/la:
cijela sam izgubljena...trebala bi upisati pad prve godine i par ispita s druge...sto mi je potrebno za upis...kako to funkcionira...ako mi netko može pomoć bila bih jaaaako zahvalnaa... :/

uzmi u ekonomatu upisnece ona će ti dat sve šta triba dođe ti 6 kn...kad ispuniš sve listove imaš matični list, ako se ne varam dvi upisnice jedna za zimski (tu upisuješ ono šta ti je ostalo s prve)i jedna za ljetni semestar (predmete s druge godine do 60 bodova sama izaberi koje)i još neki papir..kad sve ispuniš upisivaš u index ista stvar ko sa upisnicama znači zimski semestar ono šta ti je ostalo a na drugu stranu ljetni predmete s druge godine...uplati 7350 na račun faxa i uz sve papire i index priloži kopiju uplatnice...sve to pridaj u referadi i to ti je to...index nećeš dobiti odma nego za neki mj dana bar sam ja tako prošle godine...ne znam jesi li pravni ili upravni (ja sam upravni) predmeti na drugoj godini po mom mišljenju su ti prelagani u odnosu na prvu jedino šta malo moraš zagrijat stolicu šta se tiče upravnog procesnog prava i to ti je uglavnom to..sritno :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2013 12:52 
Početnik

tinna je napisao/la:
prvi put cu sad upisat 3.god,samo upisujen praksu i zavrsni..rekli su mi u referadi da samo placam skolarinu 350kn,a da praksu necu moc obavit prije cetvrtog miseca..

jesi li pravni ili upravni? mene isto zanima kad se ta praksa obavlja..znači samo si platila upisninu bez obzira šta završni i praksa nose 30 bodova?? pa to je super...samo ne znam zašto triba toliko čekat za praksu

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lis 2013 07:44 
Početnik

Trebala bih jednu uslugu:)
Ako mi tko može poslati postom upisne materijale da ne putujem u Split zbog toga...
Naravno pokrila bih sve troškove i kavu;-)
Puno bi mi to značilo! Hvala!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lis 2013 08:08 
Početnik

krtek je napisao/la:
Ako mi tko može poslati postom upisne materijale da ne putujem u Split zbog toga...

Upisni i matični list(x2) možeš kupit u Narodnim novinama, a prijavni list (obrazac ŠV-20) možeš uzet u Zavodu za statistiku u Petrićevoj 2(polukat) ili na porti u Branimirovoj 19

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lis 2013 10:55 
Početnik

dobio sam informaciju da svi studenti školarinu mogu platiti na rate bez obzira na molbe dekanu, pa bih bio jako zahvalan da to netko potvrdi ili demantira!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lis 2013 11:43 
Početnik

Ja o tome pojma nemam.
Meni su prije misec dana u referadi rekli da se na rate ne moze placat te da eventualno mogu pisat molbu dekanu.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lis 2013 15:24 
Početnik

Može li mi neko objasnit zasto mi je prilikom ponovnog upisa druge godine na studomatu evidentirano da sam oslobođena polaganja engleskog jezika I ako ga prethodne godine nisam položila?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lis 2013 16:01 
Početnik

anastazije je napisao/la:
krtek je napisao/la:

Upisni i matični list(x2) možeš kupit u Narodnim novinama, a prijavni list (obrazac ŠV-20) možeš uzet u Zavodu za statistiku u Petrićevoj 2(polukat) ili na porti u Branimirovoj 19

Hvala!! Pokušat ću tako!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lis 2013 20:55 
Aktivan

logos je napisao/la:
Može li mi neko objasnit zasto mi je prilikom ponovnog upisa druge godine na studomatu evidentirano da sam oslobođena polaganja engleskog jezika I ako ga prethodne godine nisam položila?

to im se uvijek dogodi. najbolje ti je otić u referadu i pitat.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 lis 2013 16:38 
Početnik

jel se tko uspio upisat s 3850? ako je zelio bih da mi opise status studenta? ja sam izvanredan, ponavljam trecu, vec sam bio izvanredan od prije, lani sam platio 3850, ove godine MOŽDA prelazim na nove bodove sa seminarima. Odluka od lani je bila neka... nezz... jel me platit 7500...mislim harač žešći...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 lis 2013 16:57 
Početnik

ljudi,znaci opet ponavljam godinu,iman 30 bodova,sad bi se pribacila na vanredno iako neki kazu da gubin pravo skolovanja??

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 stu 2013 18:39 
Aktivan

Zanima me sta je s onima koji su po starim bodovima i imaju upisanu cetvrtu a nisu jos sve dali s trece, jel se prebacuju na nove bodove i kako to namjestiti?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 ožu 2014 02:01 
Aktivan

Bok!
Ima li netko mozda u istoj situaciji kao ja?
upisala sam 2010./2011. i sad sam 2.godina izvanredno. Dala sam 3 predmeta i 2 seminara, točnije 28 bodova. Ukoliko ne položim građansko, ne mogu davati ništa drugo što sam upisala s 3.
Zanima me, ponavljam li na jesen drugu izvanredno ili mogu upisati 3. s prebacivanjem građanskog?
nadam se da ste me razumjeli!

ako netko zna, da mi razjasni :wink:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lip 2014 10:55 
Početnik

za upravni studij...2.sam godina, i sa koliko se bodova ostvarenih na 2.god.moze upisat cijela 3.godina, s praksom i zavrsnim radom ?? hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lip 2014 14:08 
Aktivan

Sa 30 bodova.
Bar je tako meni bilo lani, imala sam točno 30 bodova i upisala sve :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 lip 2014 10:09 
Početnik

hvalaaa :))

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 lip 2014 07:44 
Početnik

Trenutno sam 2. godina upravnog al sam upisala svih pet predmeta s 3. godine i u 9. mj kad budu upisi upisujem samobrad i praksu. Pricala sam s Damirem iz referade al bio je skrt s informacijama i reka je da se javim kad rjesim sve predmete pa me zanima ima li itko da je u ovakvoj situaciji ili da je bio? Znam da moram napisat nekakvu molbu da sta prije odem na praksu, tj. cim pocne godina a za rad da se u meduvremenu dogovorim s prof za rad. Kome predati tu molbu i da li ja sama moram naci praksu? Planiram uzet rad kod prof Petra Bacica pa me zanima kakav je, da li ja zahtjevan i da li daje dobre ocjene? Hvala na odgovoru :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lip 2014 17:59 
Aktivan

koliko bodova treba za upisat cijelu 5. godinu i diplomski? ( da napokon diplomiram na ovom fakultetu :D)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 lip 2014 22:33 
Početnik

koliko bodova moram imati da ih upisala cijelu trecu godinu? (pravni studij)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 lip 2014 23:15 
Aktivan

tina1308 je napisao/la:
koliko bodova moram imati da ih upisala cijelu trecu godinu? (pravni studij)

52, dakle mozes prinit samo jedan predmet.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2014 09:32 
Početnik

hvala :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lip 2014 09:51 
Početnik

eveline je napisao/la:
Sa 30 bodova.

a praksu i zavrsni rad? :) ja za sada imam 31 bod sa druge

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 srp 2014 22:29 
Aktivan

Upisujes sve sa 30 bodova, dakle i praksu i diplomski.

Mene zanima ako vam ostane samo diplomski koji niste uspili obranit, pa ga morate ponovo upisat.
Plaćan li ja to ponovo ili ne?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 kol 2014 11:17 
Aktivan

koliko je bodova potrebno za upis cijele 5., po novim bodovima

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 kol 2014 18:06 
Aktivan

Ja sam pitala sad na ljetnim rokovima u referadi i receno mi je sa je za upis cijele pete godine potrebno 42 boda po novim bodovima

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 kol 2014 13:17 
Aktivan

Kad pocinju upisi, drugi tjedan vec?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 kol 2014 19:51 
Početnik

Zna li itko išta o mogućnosti obročnog plaćanje? Što treba?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 ruj 2014 19:30 
Početnik

Pozdrav, treba mi informacija odnosno vaša iskustva.
Izvanredni sam, položio sam sve s četvrte u 7. mjesecu, a upisao s pete još izvannastavne, s time da mi se ekonomska priznaje iz zg pa imam samo 4 predmeta s pete za položiti.
Zanima me, ima li netko iskustva da je, s obzirom da se predmeti s pete lako polažu, uspio (molbom ili nekim drugim putem) polagati ispite i time diplomirati ranije, već sad u 9. ili nekad kasnije ali prije redovnog roka, jer ovako ispada da prije 2., a najranije valjda 12. mjeseca, nema šanse da diplomiram, odnosno imam masu mjeseci de facto praznog hoda.
Pitao sam prodekana i rekao mi je da se to ne može, al reko da probam pitati i ovdje. Ne bi tih par mjeseci bio nikakav bed da nemam obećan posao odmah po diplomi, s time što me baš do drugog mjeseca možda i neće čekati..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 ruj 2014 22:11 
Aktivan

Pulaštro je napisao/la:
Pozdrav, treba mi informacija odnosno vaša iskustva.
Izvanredni sam, položio sam sve s četvrte u 7. mjesecu, a upisao s pete još izvannastavne, s time da mi se ekonomska priznaje iz zg pa imam samo 4 predmeta s pete za položiti.
Zanima me, ima li netko iskustva da je, s obzirom da se predmeti s pete lako polažu, uspio (molbom ili nekim drugim putem) polagati ispite i time diplomirati ranije, već sad u 9. ili nekad kasnije ali prije redovnog roka, jer ovako ispada da prije 2., a najranije valjda 12. mjeseca, nema šanse da diplomiram, odnosno imam masu mjeseci de facto praznog hoda.
Pitao sam prodekana i rekao mi je da se to ne može, al reko da probam pitati i ovdje. Ne bi tih par mjeseci bio nikakav bed da nemam obećan posao odmah po diplomi, s time što me baš do drugog mjeseca možda i neće čekati..

Ne moze. Imala sam istu situaciju, bila sam gotova s ispitima (osim ta 4 izborna) jos dosta prije i provjerila detaljno kod prodekana i ostalih, u referadi, mogu li to srediti u ljetnim rokovima 6/7 mj ili bar te rokove za koje ti pitas, a isto tako je kolega prosle god imao nešto slično,polozen dio 4. koji je imao upisan, ali nisu mu odobrili). Nakon sto ti budu upisani u studomat kad na to budes imao pravo, znaci rok. Bez veze. Javi se u inboks ako te zanima jos sto oko toga, mogu ti dati i njegov kontakt...ali to je to.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 ruj 2014 00:31 
Aktivan

Koliko je bodova za stjeci uvjet,jel 42?A koliko bodova je za upis cijele vise godine bez placanja?Pitanja se odnose na bolonjski nacin,falaa unaprijed

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 ruj 2014 10:32 
Početnik

Može li mi netko reć šta u slučaju da imam jedan seminar neriješen s prve godine s tim da imam sve predmete položene i jedan seminar riješen.
Je li se on prenosi u drugu godinu ili ima neki drugi postupak ?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 ruj 2014 11:57 
Početnik

eveline je napisao/la:
Sa 30 bodova.

Ej oprosti što opet gnjavim, samo me zanima koliku si školarinu platila sa tih 30 bodova? :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 ruj 2014 13:50 
Aktivan

Ja sam izvanredni tako da ne plaćam po tablici.

Platila sam punu školarinu, 7350 kn, jer san prvi put upisivala treću godinu.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 811 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: