Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 02 pro 2020 04:51.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 364 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 19 kol 2010 14:54 
Aktivan

Znači mi koji trebamo u 10. mjesecu upisati 2. godinu, a ako smo prvu platili 7000 kn, drugu ćemo isto platit 7000 kn, bez obzira na sve??? HVALA :thumbsdown

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 kol 2010 16:55 
Aktivan

logicno je da svaka godina iznosi punu cijenu znaci 7000kn ,
jedino ako ponavljas godinu placas pola i to je cila filozofija

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 ruj 2010 04:31 
Sega mega kul forumaš bez života

http://www.slobodnifilozofski.com/2010/ ... arine.html

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: UPOMOĆ :D
PostPostano: 09 ruj 2010 14:19 
Početnik

Evo ovako: ja san ponavljač 2.godine (diplomskog studija-5 godina)..i sad...s 1.godine mi je bila ostala SOCIOLOGIJA-koju san sad položila..i položila san STATISTIKU,INFORMATIKU I METODOLOGIJU te ENGLESKI JEZIK!!!A za upisat parcijalno 3.GODINU-triban imat[b][b][b] 32 boda....-pa me zanima...jel se i sociologija računa pod tim ( pa imam 16 bodova zasada)..ili se ne računa..pa iman 8 bodova za sada.......svi drukčije govore.....E..i još jedno pitanjce :grin: znači ponavljač san 2.godine bez plaćanja...ako sad en dan taj uvjet od 32 boda (padan na vanredno s plaćanjen-pa me zanima jel'se mogu pribacit na višu bez problema...il iman polagat neku razliku -kako to ide :? i koliko bi me to došlo za platit otprilike)..... Ljudi,javljajte ako iko išta zna..Kupus mi je totalni u glavi!!! Eto..Fala unaprid :-o

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
 Naslov: Re: UPOMOĆ :D
PostPostano: 09 ruj 2010 14:45 
ona koja piše sa WC-a

BLATINE36 je napisao/la:
Evo ovako: ja san ponavljač 2.godine (diplomskog studija-5 godina)..i sad...s 1.godine mi je bila ostala SOCIOLOGIJA-koju san sad položila..i položila san STATISTIKU,INFORMATIKU I METODOLOGIJU te ENGLESKI JEZIK!!!A za upisat parcijalno 3.GODINU-triban imat[b][b][b] 32 boda....-pa me zanima...jel se i sociologija računa pod tim ( pa imam 16 bodova zasada)..ili se ne računa..pa iman 8 bodova za sada.......svi drukčije govore.....E..i još jedno pitanjce :grin: znači ponavljač san 2.godine bez plaćanja...ako sad en dan taj uvjet od 32 boda (padan na vanredno s plaćanjen-pa me zanima jel'se mogu pribacit na višu bez problema...il iman polagat neku razliku -kako to ide :? i koliko bi me to došlo za platit otprilike)..... Ljudi,javljajte ako iko išta zna..Kupus mi je totalni u glavi!!! Eto..Fala unaprid :-o

sociologija ti se ne računa...dakle moraš imati 30 bodova s 2.godine da bi mogla upisati 30 bodova s treće.....a ovo drugo u vezi prebacivanja ti neman pojma.....sretno!! :thumbsup

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 ruj 2010 13:23 
Aktivan

koliko se plaća parcijala?
hvala.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 ruj 2010 13:58 
Početnik

ponavljam 3.godinu.prošle godine sam za ponavljanje platila 3100 kn. ove godine svi spominju cifru za ponavljače 3500+350. zna li itko kolike su školarine za ovu godinu? znam da je bila razlika između onih koji plaćaju 1. i 2. godinu i onih koji su 3.,4., i 5. godina.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 ruj 2010 15:00 
Sega mega kul forumaš

na oglasnoj ploči ima papir na kojem je napisano koliko ko plaća pa pogledaj,mozda ti bude sta jasnije...
uglavnom,cijene su ili 7000kn(pola ako je ponavljanje) ili 5500kn( pola ukoliko je ponavljanje).
lani je bilo ko je ponavlja drugu platija je ovu novu cijenu(7)tj.polovicu te cijen,a ko je upisa treću placa je po staroj cijeni...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 14 ruj 2010 23:19 
Početnik

e ljudi ovak imam jedno pitanje tream pomoć.....
znači 2007 sam upisao prvu godinu uz potporu ministarstva...i malo se zajebavo previše pa upisao ponavljačku....naravno đabe :P
e onda sam tu uspio skupit uvjet pa sam 2009 upisao redovno drugu godinu sa svim pravima bla bla....i druga godina ok sve gura uvjet dao davnih dana....al kao cijeli fax jebe nas kemija brate nemoš ju dat da si isus dragi....i sad se postavlja pitanje što i kako dalje....ostalo je još malo vremena, kemiju svi padamo ko ludi, a za 3god traže 7 predmeta s druge i cijelu prvu čistu...a kemija je sa prve znači od toga 0 bodova...jel ima ko kakvih saznanja neš se priča kao da se može vanredno upisat treću neam pojma jbg aj stvarno mi treba pomoć šta mogu i kako mogu nije bed platiti to vanredno al samo da upišem da nepušim opet godinu da moram i drugu ponavljačku jbt neda mi se faxirat do 30 :P ....unaprijed hvala.......

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 ruj 2010 09:27 
Forumaš

jesam ja nešto krivo shvatila ili ti ne studiraš pravo? Ovo je portal pravnog fakulteta split, a pravila su različita od faksa do faksa, nisu ista čak ni na svim pravnim fakultetima. Na PFS-u se koliko mi je poznato može ponavljat godina dva puta i ostat redovan pod uvjetom da se jedna godina samo jednom smi ponovit, znači ne smiš past dva puta istu godinu.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 ruj 2010 09:47 
Veteran

MuGeR09 je napisao/la:
znači 2007 sam upisao prvu godinu uz potporu ministarstva...i malo se zajebavo previše pa upisao ponavljačku....naravno đabe :P
e onda sam tu uspio skupit uvjet pa sam 2009 upisao redovno drugu godinu sa svim pravima bla bla....i druga godina ok sve gura uvjet dao davnih dana....al kao cijeli fax jebe nas kemija brate nemoš ju dat da si isus dragi....i sad se postavlja pitanje što i kako dalje....ostalo je još malo vremena, kemiju svi padamo ko ludi, a za 3god traže 7 predmeta s druge i cijelu prvu čistu...a kemija je sa prve znači od toga 0 bodova...jel ima ko kakvih saznanja neš se priča kao da se može vanredno upisat treću neam pojma jbg aj stvarno mi treba pomoć šta mogu i kako mogu nije bed platiti to vanredno al samo da upišem da nepušim opet godinu da moram i drugu ponavljačku jbt neda mi se faxirat do 30 :P ....unaprijed hvala.......

:ROFL :ROFL

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 ruj 2010 11:44 
Forumaš

propalica je napisao/la:
MuGeR09 je napisao/la:

:ROFL :ROFL

Zaluta čovik. :popcorn:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 ruj 2010 12:35 
Početnik

kolik se ove godine plaća upis na 4 god

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 ruj 2010 11:14 
Aktivan

ako ponavljan drugu godinu i redovni san student koji participira u troškovima studiranja koliko će me izać druga godina?prema pravilniku najviša školarina na društveno humanističkim fakultetima iznosi 5500 kn?znači prema nekoj logici pola bi bilo 2700? da li toliko košta ponavljanje druge godine?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 ruj 2010 12:46 
Sega mega kul forumaš

ponavljan na oglasnoj ploči imate obavijest o skolarinama!!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ruj 2010 19:16 
Početnik

ja sam bila na faksu neki dan i na oglasnoj ploči nije bilo nikakve informacije o visini školarina za ovu godinu?!

ako netko ima ikakve informacije bilo bi dobro da ih javi

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ruj 2010 19:23 
Sega mega kul forumaš

inabenz je napisao/la:
ja sam bila na faksu neki dan i na oglasnoj ploči nije bilo nikakve informacije o visini školarina za ovu godinu?!

na jednom papiru bilon onako sasvim obicno su skolarine napisane ...zalipljen je za svaku godinu.

7000kn su skolarine,osim onih starih kojima su 5500kn ...ali sad ne znam sve detalje.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ruj 2010 21:33 
Sega mega kul forumaš

gledaa san i ja pa nema nidi nista,..mozda su makli jer netriba nista platit,ova godina gratis za sve :damnfunny

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 ruj 2010 07:44 
Sega mega kul forumaš

sirena-tg je napisao/la:
gledaa san i ja pa nema nidi nista,..mozda su makli jer netriba nista platit,ova godina gratis za sve :damnfunny

iz tvog posta u njihove uši :mrgreen:

ako su makli bit će će sad opet povisit šta :ucenje

ma mislin da ce izvisit oni opet ,moraju osim ako ne zele da in svaki drugi student visi u referadi.

strpimo se jos par dana ...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 ruj 2010 07:58 
ona koja piše sa WC-a

maritim je napisao/la:
inabenz je napisao/la:

na jednom papiru bilon onako sasvim obicno su skolarine napisane ...zalipljen je za svaku godinu.

7000kn su skolarine,osim onih starih kojima su 5500kn ...ali sad ne znam sve detalje.

ja zvala nevenku i pitala je da mi kaže koliko ja plačam ( ja san ovu godinu ponavlljala 3.godinu)....i rekla mi je ako dam uvjet i sad upišem 4.god platit ću 5500+350, a ako buden opet ponavljala 3.godinu onda mislim 3500+350 (ili 3300+350)-nisan za ovo sigurna jer neman blokić u sebe na koji san napisala.. :? ....i da, pitala san je koliko triba bodova za upisat 5.god, prvo je malo bila nervozna u stilu: "Curo moja, riješite vi prvo 3. i 4.godinu"-ha ha ha, ima pravo....al eto,rekla san joj kao da svi govorkaju da će nam dozvolit s 30 bodova upis 5.godine, al ona je rekla da zasad ima samo odluku dekana po kojoj treba imati 40 bodova s 4.godine da bi se upisala cijela 5.godina......etogac, 2 provjerene informacije......:-)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 30 ruj 2010 21:27 
Početnik

- na današnjem Fakultetskom vijeću na prijedlog Studentskog zbora usvojena je odluka da studenti četvrte godine sveučilišnog i druge godine upavnog studija pri upisu na završnu godinu, znaći petu i treću upravnu mogu upisati cijelu godinu sa 30 ECTS boda, radi mogućnosti nadoknade zaostataka iz prethodnih godina i neiskorištenih bodova.

- Početak nastave te uvodna predavanja za brucoše održat će se 11.10.2010. (ponedjeljak), o terminima će naknadno biti obavijesti na web stranicama Fakulteta.

- Što se tiće Vaših upita vezano za studente koji su riješili svih 60 ECTS-a, hoće li biti oslobođeni plačanja školarine, to još provjeravamo i ići ćemo do Dekana provjeriti što će biti s tim.
Inaće je praksa na Fakultetu bila da se te uspješne studente oslobodi plačanja, ali ove godine došlo je do nekih promjena i čeka se odluka Dekana što će biti s tim, ili će ostati isto kao i do sada ili će se možda oslobađati plačanja na temelju prosijeka ili nekih drugih kriterija te će svaki student morati podnositi zasebno zamolbu.
Idući tjedan provjeravajte to u referadi, koja isto ćeka odluku Dekana, mi ako saznamo ranije obavijestit ćemo Vas.

- Na Vijeću je bilo i spomena oko ponašanja profesora na predavanjima i ispitima te upozorenje Dekana o pravilima postupanja između studenata i profesora, pa Vas ovim putem molimo da primjedbe vezane za takve situacije slobodno iznesete Studentskom zboru, pa ćemo ragirati na pravi način (ubrzo ćemo uvesti i kutiju povjerenja na Fakultetu, gdje ćete moći i anonimno davati svoje komentare i pritužbe).

Jedna vannastavna napomena:
- Sutra (petak 1.10.2010.) u Gradskoj knjižnici Marko Marulić od 19 i 30 do 21 sat bit će Predstavljanje zbirke pjesama "Nijema duša" naše mlade i buduće kolegice Nikoline Čapalije koja Vas sve poziva da dođete na predstavljanje, a poslije i na tulum koji će biti organiziran.

http://www.facebook.com/?ref=home#!/eve ... 88&index=1

P.S. I dalje Vas molimo da pošaljete svim facebook prijateljima koji studiraju na Pravu poziv u ovu grupu, da bi što brže cirkulirale bitne informacije vezane za Fakultet.

Pozdrav,

Studentski zbor
Pravnog fakulteta u Splitu

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 lis 2010 11:21 

danas mi je ona gospođa u ekonomatu rekla da mi je školarina 7350 kn,ja sam izvanredno i upisujem 2 god,pa zar nije netko rekao da je 7850 :wh

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 lis 2010 11:22 
Sega mega kul forumaš

taj netko je to napisa usprkos tome šta su svi ostali rekli da je 7000kn,pa taj netko neka se pođe liječit.

da 7000kn + 350 kn.
starima 5500+350kn ...i ima neka nova cifra za ove koji su tek ove godine upisani na prvu godinu...ali to sada nije bitno.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 01 lis 2010 11:28 

maritim je napisao/la:
taj netko je to napisa usprkos tome šta su svi ostali rekli da je 7000kn,pa taj netko neka se pođe liječit.

da 7000kn + 350 kn.
starima 5500+350kn ...i ima neka nova cifra za ove koji su tek ove godine upisani na prvu godinu...ali to sada nije bitno.

hvala,ja mislila uplatiti 7850 i ono ajde da opet prije pitam,i danas mi rekla gospođa u ekonomatu da je 7350.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 lis 2010 14:58 
Početnik

sad ću upisati 2.redovno, je li meni isto 7350 kn?fala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 lis 2010 20:10 
-Moderator-

MuGeR09 je napisao/la:

:ROFL :ROFL :ROFL :ROFL :ROFL :ROFL :ROFL :ROFL :ROFL

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 lis 2010 20:06 
Aktivan

lana je napisao/la:
sad ću upisati 2.redovno, je li meni isto 7350 kn?fala
DA! 7000 skolarina 350 troskovi upisa!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lis 2010 09:13 
Početnik

ok hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lis 2010 09:31 
Aktivan

shvatila sam ovo da je skolarina 7000 ili 5000 pa popola ako smo ponavljaci ali meni nije jasno dal jesam il ne :)

prosle godina sam bila upisala parcijalno drugu jer su mi ostala 3 predmeta s prve. sad sam rijesila sve s prve ali nista od onih predmeta s druge koje sam upisala, e sad planiram upisat i preostale predmete s druge i ove koje sam vec upisala prošle godine, dali sm ponavljac onda(jer odredene ponavljam)ili nisam? ili bi se vodila ko ponavljac kad nebi upisivala preostale nego samo ova 4 koja sam vec upisala bila? i da izvanredan sam student. a jesam zbunjena :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lis 2010 10:10 

ako si lani upisala 30 sa druge vodila si se ko druga godina, uplatila punu cifru jel da?
znači da sad upisuješ ostatak druge, vodiš se ko ponavljač i plaćaš pola cifre.

Simple as that :mig:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lis 2010 10:50 
Aktivan

ma daj pa to je super onda hvala na info :) :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 lis 2010 16:48 
Početnik

- Što se tiće Vaših upita vezano za studente koji su riješili svih 60 ECTS-a, hoće li biti oslobođeni plačanja školarine, to još provjeravamo i ići ćemo do Dekana provjeriti što će biti s tim.

dali možda netko zna hoće li na kraju biti nešto od ovoga ili studenti koji imaju 60ects ipak moraju platit upis u 4g 5500kn????

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2010 12:38 
Početnik

možemo li školarinu od 7350 platit u obrocima????

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2010 12:40 
김정일

goldy je napisao/la:
možemo li školarinu od 7350 platit u obrocima????

ne

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 lis 2010 19:12 
Početnik

Kolege molim vas zna li mi netko točno reći na koji način i koliko se plaća ponavljanje cijele druge godine, ako sam prvu godinu dao u roku, a nisam plaćao prve dvije godine. Neki govore da se plaća pola, neki da se ne plaća ništa, tako da ne znam tko je u pravu, a ne bih volio da me dočekaju neugodna iznenađenja pri upisu. Hvala unaprijed.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lis 2010 10:17 
Aktivan

Na kojoj banci fakultet ima račun, da prilikom uplate ne plaćam proviziju? Te koliko se uopće plaća kod 2x pada godine, i prisilnog prebacivanja na izvanredno. Radi se o 3.godini, ako išta znači.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 lis 2010 12:34 
김정일

Robert Allen je napisao/la:
Na kojoj banci fakultet ima račun, da prilikom uplate ne plaćam proviziju? Te koliko se uopće plaća kod 2x pada godine, i prisilnog prebacivanja na izvanredno. Radi se o 3.godini, ako išta znači.

Žiro račun: 2330003-1100030638
Matična banka : SCG Splitska banka

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 lis 2010 21:57 
Početnik

pitanje.. prosle godine sam platila 7350kn jer sam se prebacivala iz zagreba u st i upisala sam cijelu 3 godinu.. ove godine sam dala 43 boda s trece godine.. koliko placam parcijalu 4.godine? pola ili cijelu cifru??

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 lis 2010 08:29 
Sega mega kul forumaš

tonica je napisao/la:
pitanje.. prosle godine sam platila 7350kn jer sam se prebacivala iz zagreba u st i upisala sam cijelu 3 godinu.. ove godine sam dala 43 boda s trece godine.. koliko placam parcijalu 4.godine? pola ili cijelu cifru??

cijelu cifru.
bar je meni tako bilo. ja sam upisao 4 godinu sa 40 bodova ( dakle slicno kao i ti ) i punu cifru sam platio...
ja sam doduse platio 5850 jer sam izvanredni. ne znam otkud tebi 7350 ( valjda redovni student,ili?? )...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 18 lis 2010 08:51 
Forumaš

pitanje...upisujen 30 bodova sa 3.godine. vanredan student. jel to sad ponavljanje 2.godine ili se vodin ko 3.godina? i placan 3500 + upisnina? :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 364 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: