Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 05 pro 2020 18:29.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 524 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 15 ruj 2011 18:04 
Početnik

izlazak na nesto na crno sa 4 godine postoji???

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 ruj 2011 23:26 
Početnik

da li ima netko tko bi se prebacio ove godine iz Zagreba u Split (il već je)
a da je u Zagrebu u situaciji da bi drugi put upisao 3. godinu kao redovan student, s time da nema položen nijedan ispit sa treće :( !?
zanima me konkretno koju bi godinu upisala onda u Splitu?

Zvala sam referadu,i teta mi je rekla da moram upisat drugu jer nemam dovoljno ects bodova (zbog nepoloženih gp1 i financija)
A kad sam poslala mail, striček mi je odgovorio da bi upisala isto kao u Zgu, znači 3.god!
Sad, kome vjerovati :)?

p.s. dodatni problem je što sam prije u Zagrebu upisala već dva puta 2. godinu, i ako bi se prebacila u Split i treći puta upisala 2. godinu, padam na izvanredne, jel :(?

hvala unaprijed na odgovoru :D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 ruj 2011 09:54 
Početnik

za prelazak u split dobila sam odgovr da trebam predati domovnicu i rodni list zanima me da li mogu biti stari ili trebam vaditi nove, ima netko saznanja???

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 ruj 2011 10:56 
-Moderator-

rimsko je napisao/la:
za prelazak u split dobila sam odgovr da trebam predati domovnicu i rodni list zanima me da li mogu biti stari ili trebam vaditi nove, ima netko saznanja???

Ajde procitaj prethodnu stranicu na ovom topicu...

Kolega Racpa je izuzetno dobro objasnia sve sto tribas znati...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 ruj 2011 15:28 
Početnik

Pozdrav svima :)

Pročitala sam cijelu temu, ali nisam našla ono što me zanima.

Naime, u Zagrebu bih trebala sada prijeći u izvanredne jer ću po drugi puta pasti treću godinu.
Ako se prebacim u Split jel to znači da mogu upisati redovno (jer sam trenutno još uvijek redovan student) ili ću i ovdje morati prijeći u izvanredne?

Poslala sam im mail, ali mi nitko ne odgovara :cry:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 ruj 2011 15:37 
-Moderator-

Lena Dul je napisao/la:
Pozdrav svima :)

Pročitala sam cijelu temu, ali nisam našla ono što me zanima.

Naime, u Zagrebu bih trebala sada prijeći u izvanredne jer ću po drugi puta pasti treću godinu.
Ako se prebacim u Split jel to znači da mogu upisati redovno (jer sam trenutno još uvijek redovan student) ili ću i ovdje morati prijeći u izvanredne?

Poslala sam im mail, ali mi nitko ne odgovara :cry:

Po logici stvari i ovdje ces tribat prijeci na izvanredno...

Jesi probala nazvati referadu ??

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 ruj 2011 15:49 
Početnik

Grotius je napisao/la:

Po logici stvari i ovdje ces tribat prijeci na izvanredno...

Jesi probala nazvati referadu ??

Jesam, nitko se ne javlja.
Probat ću opet u ponedjeljak...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 16 ruj 2011 23:05 
Početnik

Vjerojatno je netko ovo stavio već nekoliko puta, ali od viška ne škodi. Situacija: prebacivanje iz RI u ST, šifra: stari program. ostali ispiti KPP i cijela četvrta...može neka generalna info po mogućnosti ne demoralizirajuća...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 ruj 2011 12:04 
Početnik

Imam još 5 ispita u Zg-u. Užas.Upravno pravo,pravo društva,trgovačko,radno i socjalno i mpp. Prebacio bih se u Split da što prije završim,kažu mi da je puno lakše,da tako čuju. Može li mi dati savjet netko tko se prebacio ili zna nekog takvog. Kakva je literatura za pravo društva,samo jedna kniga od 200 str Ili ne???da li se može mpp kolokvirat,tako sam čuo. Priznaju li se izborni iz zagreba?Morao bih polagat statistiku jer je razlika,neznam ništa o tome,da li će mi biti problem ili je to zajebancija?Da li je radno i socjalno puno lakše kako čujem,vidio sam u literaturi da imate 5-6 zakona manje za naučit.
Molim Vas za odgovore.
Unaprijed puno zahvaljujem

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 17 ruj 2011 12:54 
Početnik

Romy je napisao/la:
Vjerojatno je netko ovo stavio već nekoliko puta, ali od viška ne škodi. Situacija: prebacivanje iz RI u ST, šifra: stari program. ostali ispiti KPP i cijela četvrta...može neka generalna info po mogućnosti ne demoralizirajuća...

ukratko zanima me isto kao i Romy i ja sam izvanredni 9+ iz RI

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 20 ruj 2011 19:03 
Početnik

Oke, meni je tajnik odgovorio da se mogu prebaciti sa svoja dva nepoložena predmeta iz Zagreba u Split i da bih tada upisala 2.godinu.. mislim da sam vam već napisala da sam ponavljač prve godine i da nisam uspjela ostvariti uvjet - to sam napisala i tajniku.. i on je rekao da ako sam ostvarila prema splitskoj bodovnoj listi 42 boda najmanje, što jesam, mogu prebaciti.

I onda je u zagradi napisao da se studenti prve godine ne mogu prebaciti.

To me sad užasno muči. Ne razumijem što misli pod tim.

I zašto tete u referadi tvrde da ne mogu upisati 2.godinu u Splitu ako nemam uvjet u Zagrebu? Mislim, nisam zvala, ali hrpa ljudi tvrdi tako.

Ništa mi više nije jasno - zašto postoje oprečna mišljenja?! HELP!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 21 ruj 2011 12:28 
Aktivan

Jzde je napisao/la:
Oke, meni je tajnik odgovorio da se mogu prebaciti sa svoja dva nepoložena predmeta iz Zagreba u Split i da bih tada upisala 2.godinu.. mislim da sam vam već napisala da sam ponavljač prve godine i da nisam uspjela ostvariti uvjet - to sam napisala i tajniku.. i on je rekao da ako sam ostvarila prema splitskoj bodovnoj listi 42 boda najmanje, što jesam, mogu prebaciti.

I onda je u zagradi napisao da se studenti prve godine ne mogu prebaciti.

To me sad užasno muči. Ne razumijem što misli pod tim.

I zašto tete u referadi tvrde da ne mogu upisati 2.godinu u Splitu ako nemam uvjet u Zagrebu? Mislim, nisam zvala, ali hrpa ljudi tvrdi tako.

Ništa mi više nije jasno - zašto postoje oprečna mišljenja?! HELP!

Nisam trenutno u toku oko prebacivanja, ali znam da kad sam se ja prebacivala prošle godine da sam otišla lično tajniku, i da je ono što je rekao bilo točno, tako ako ćemo gledati slijedom toga nemaš se zbog čega zabrinjavati, no nadam se da bude netko još odgovorio tko ima 100 % točnu informaciju da ti pojasni..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 ruj 2011 11:45 
Početnik

Pozdrav buduci kolege! Evo jos jednog prebjega iz Zgb...u ponedjeljak se idem upisati.

Upisan sam na trecu u Zgb sa polozenim financijama i cistom drugom. Ako sam dobro skuzio, financije su na 2. u splitu tako da nemam pravo upisati niti jedan sa cetvrte?
Jel fakat GP1 tako tezak ili je i dalje laksi nego na PFZG? :)

edit:
Citat:
Ja mislin da ti ide ovako: koliko bodova skupiš s druge, toliko upisuješ s treće. Ako je to manje od 42 boda, vodiš se ko ponavljač i plaćaš pola školarine. Ako je između 42 i 50 bodova, vodiš se ko student treće godine, plaćaš cilu školarinu, ali upisuješ s treće onoliko koliko si s druge očistia. Ako riješiš više od 50 bodova, onda upisuješ cilu treću. Mislim da 30 bodova više ne igraju nikakvu ulogu.

Ovo sam nasao na threadu o upisima u visu godinu...jel mozemo mi kao prebjezi upasti u ovu kategoriju ako smo u Zg bili na trecoj ili kao novopridoslice moramo platiti punu skolarinu u svakom slucaju? Bilo bi super ustediti 3500kn :D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 22 ruj 2011 16:26 
Aktivan

ruicosta je napisao/la:
Pozdrav buduci kolege! Evo jos jednog prebjega iz Zgb...u ponedjeljak se idem upisati.

Upisan sam na trecu u Zgb sa polozenim financijama i cistom drugom. Ako sam dobro skuzio, financije su na 2. u splitu tako da nemam pravo upisati niti jedan sa cetvrte?
Jel fakat GP1 tako tezak ili je i dalje laksi nego na PFZG? :)

Ovo sam nasao na threadu o upisima u visu godinu...jel mozemo mi kao prebjezi upasti u ovu kategoriju ako smo u Zg bili na trecoj ili kao novopridoslice moramo platiti punu skolarinu u svakom slucaju? Bilo bi super ustediti 3500kn :D

Pozdrav kolega ! :welcome

Prošle godine sam se prebacila u istom statusu kao i ti...nisam mogla upisati ništa s 4-e godine, već sam upisala razliku predmeta ( Statistika i metodologija i GP1 ) + ostali ispiti s 3-e godine točnije koliko mi je ostalo do 60 ECTS bodova i platila sam punu školarinu...

Nije težak predmet za naučiti, problem ga je proći bez maksimalne posvećenosti... ( ako me shvaćaš..)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 ruj 2011 03:36 
Aktivan

ruicosta,
najbolje ti je poslušat ispit kad budeš išao na upis, odn izaberi dan kad ćeš ići na upis kad kucher ima ispit.
to će ti mnogo mnogo dočarati kak to izgleda, jer s odgovaranjem istog u zg nema veze nikakve
ako ćeš učit kao za zg (kao što je masa nas), ovaj predmet nećeš proći dok ne vidiš njegove cake, fore, trikove, nebuloze
al opet, ništa ne bi mijenjala za PFZG :mrgreen:
samo se dobro informirat za ovakve ispitivače
a metodologija nije nikakav problem

al su zaradili na prebjezima, bježe svi ko ludi na more, he, he
neka, neka :welcome

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 26 ruj 2011 21:18 
Početnik

Uglavnom, mogu se prebaciti u Split i upisati 2.godinu! Sa svoja dva predmeta iz Zagreba s prve godine!

Ali ja sam u Zagrebu još uvijek redovan student i kao takav ću se ispisati.. jel mogu upisati vanredno 2.godinu u Splitu ipak?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 ruj 2011 13:35 
Početnik

Evo da javim da sam odradio prebacivanje i sada sam student PFST :)

Vodio sam se tutorialom na prosloj stranici i sve tako hoda, samo kaj me nitko nije trazio biljege za molbu...pa da si ustedite 35kn

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 ruj 2011 15:41 
Početnik

Nas su tražili!
:wtf

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 ruj 2011 15:51 
Početnik

Racpa je napisao/la:
Nas su tražili!
:wtf

Ni ja ne kuzim :)

Kupio sam biljege i dok sam cekao u redu da urudzbiram molbu jedna cura mi je rekla da ih spremim jer ak me ne traze onda ne treba. Nitko me nije trazio, samo su brzinom munje urudzbirali molbu - u 1h :looool :looool :looool

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 ruj 2011 15:57 
Početnik

po'ed Mi došli bez biljega i tjerali nas na kiosk Slobodne..
:lol:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 ruj 2011 16:46 
Početnik

:ROFL
carski.
isto tako je meni žena rekla da trebam potvrdu o prebivalištu, a neke koliko znam nije tražila istu :3

to kako im dođe? :mrgreen:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 ruj 2011 18:05 
Početnik

Da li vam je trebala potvrda sa zavoda ili potvrda o zaposlenju ako ste se upisivali kao izvanredni?? zna netko

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 ruj 2011 23:45 
Početnik

Nama nije trebala potvrda o prebivalištu, niti ova potvrda o zaposlenju..
:-D

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ruj 2011 11:09 
Početnik

Pozdrav kolege!

Molim upućene za pomoć. Da li bi u slučaju prebjega iz Zagreba u Split a uz položene sve ispite s 3. godine i 2 iz 4. mogao upisati kompletnu 4. godinu u Splitu, odnosno ono što mi je ostalo ali sve?
Zanima me to zbog razlika koje moram polagati (statistika i europsko javno II). Znači upisao bih ova 2 (statistika je na drugoj, ejpII na trećoj godini) plus ovi koji su mi ostali na 4. godini. Je li to moguće tako "rastegnuti" kroz 3 godine zapravo? Pa da sve to upisano probam položiti u jednoj godini i u narednoj upisati 5. godinu?
Studiram po bolonji.
Hvala na odgovoru :cheers

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ruj 2011 14:22 
Početnik

Racpa je napisao/la:
Nama nije trebala potvrda o prebivalištu, niti ova potvrda o zaposlenju..
:-D

Hvala ti :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 28 ruj 2011 23:12 
Početnik

Zagi je napisao/la:
Pozdrav kolege!

Molim upućene za pomoć. Da li bi u slučaju prebjega iz Zagreba u Split a uz položene sve ispite s 3. godine i 2 iz 4. mogao upisati kompletnu 4. godinu u Splitu, odnosno ono što mi je ostalo ali sve?
Zanima me to zbog razlika koje moram polagati (statistika i europsko javno II). Znači upisao bih ova 2 (statistika je na drugoj, ejpII na trećoj godini) plus ovi koji su mi ostali na 4. godini. Je li to moguće tako "rastegnuti" kroz 3 godine zapravo? Pa da sve to upisano probam položiti u jednoj godini i u narednoj upisati 5. godinu?
Studiram po bolonji.
Hvala na odgovoru :cheers

Možeš po onome što sam ja vidio na upisima (isto sam prešao iz Zg)..
Samo imaj na umu da sve skupa ne smije premašiti 60 bodova (razlika plus ti preostali ispiti sa 4. g. - po ovome što si rekao ne premašuje).. Ne znam jesi li dao GPP, ali također imaj na umu da je GPP u St na 3. godini i da prije nego što misliš krenuti na ispite sa 4. g. moraš svu razliku položiti..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 lis 2011 17:42 
Početnik

Može li mi netko reći tko se prebacio ili je informiran, koji predmeti se moraju polagati kao razlika, ako se prebacuje iz osijeka u splitna 4. godinu, s time da nisam pala niti jednu, jel ja polažem statistiku ako sam ju imala ili samo metodologiju, osnove ej2 i gpp i da jel se polaže arbitraža kao izborni kako sam čula? ajde ako ima neka dobra duša neka odgovori. ; )

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 lis 2011 22:16 
Početnik

Ok, školarina je 7350kn za prebjege, a koliko je školarina kasnije nakon što se prebacimo...za 4 i 5 god. Nadam se da nije 7350kn i idućih godina. Nisam našao taj info.

Ja sam izvanredni na 3g bolonje u zg i ostao mi "samo" gp1 i gp2...što ću probati to riješiti u zg pa next year u ST... što znači da bi mi redoslijed rješavanja ispita u ST bio...prvo metodologija s druge(imam statistiku i informat.riješenu) pa Gpp i Osnove ep2 s treće, pa tek onda 4.god.. Jesam u pravu..?
ps.Što ako riješim u Zg samo gp1 (opće i obvezno)...vjerojatno ima i takvih slučajeva.. Jel te onda te Kačer ispituje Gp1 bez općeg dijela(ako ga već imam položenog u zg)...???

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 lis 2011 09:35 
Početnik

megi je napisao/la:
Ok, školarina je 7350kn za prebjege, a koliko je školarina kasnije nakon što se prebacimo...za 4 i 5 god. Nadam se da nije 7350kn i idućih godina. Nisam našao taj info.

Ja sam izvanredni na 3g bolonje u zg i ostao mi "samo" gp1 i gp2...što ću probati to riješiti u zg pa next year u ST... što znači da bi mi redoslijed rješavanja ispita u ST bio...prvo metodologija s druge(imam statistiku i informat.riješenu) pa Gpp i Osnove ep2 s treće, pa tek onda 4.god.. Jesam u pravu..?
ps.Što ako riješim u Zg samo gp1 (opće i obvezno)...vjerojatno ima i takvih slučajeva.. Jel te onda te Kačer ispituje Gp1 bez općeg dijela(ako ga već imam položenog u zg)...???

Pozdrav kolega!
Brijem da je skolarina uvijek za cijelu godinu 7350kn, a ako ponavljas onda pola manje. Redoslijed polaganja si dobro napisao, kod njih (nas, lol - nikak da se naviknem) nemres polagati ispite s vise godine dok ne ocistis nizu (kao u zg nekada).

Kolko sam uspio saznati s foruma, Kacar te onda ne bi trebao pitati opći dio ALI on ipak pita. Off the record.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lis 2011 11:12 
Aktivan

drage buduce kolege!
Ja sam danas zvala tetu u referadu i rekla je da se jos uvijek moze prebaciti(prebacujem se iz Zagreba) samo sto me zbunila jer je rekla da nije isto bodovanje kao i u splitu i neka si na programu pogledam koliko imam etcs bodova. Problem je da nikako ne mogu naci sustav bodovanja pa ako bi bili toliko ljubazni da mi napisete kako se to kod vas boduje.. Inace hvala svima na informacijama, vise sam saznala ovdje nego iz referade! pozz :grin:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lis 2011 11:28 
Početnik

Eovin je napisao/la:
drage buduce kolege!
Ja sam danas zvala tetu u referadu i rekla je da se jos uvijek moze prebaciti(prebacujem se iz Zagreba) samo sto me zbunila jer je rekla da nije isto bodovanje kao i u splitu i neka si na programu pogledam koliko imam etcs bodova. Problem je da nikako ne mogu naci sustav bodovanja pa ako bi bili toliko ljubazni da mi napisete kako se to kod vas boduje.. Inace hvala svima na informacijama, vise sam saznala ovdje nego iz referade! pozz :grin:

http://www.pravst.hr/program.php?p=11

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 05 lis 2011 11:32 
Aktivan

hvala :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 lis 2011 12:23 
-korisnik baniran-

Hej ljudi, jel mi netko zna reći što se u Splitu događa vezano uz bolonju , izvanredni studij- mislim konkretno da li mi moramo onda na seminare, vježbe ili tako nešto, obzirom da putujem iz Zagreba, nemam novaca za ništa više od plaćanja dolazaka na ispite?
I da li priznaju europsko javno pravo iz Zga, vidim da su ovdje 2 dijela, ne kužim to sada ništa...
I imate li ograničenja za izvanredne što se tiče padova godina, jer već imam 3 puta pad iste u Zgu po bolonji.
Help, hitno! Referada je zauzeta, zovem, zovem..

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 lis 2011 15:33 
Početnik

helko je napisao/la:
Hej ljudi, jel mi netko zna reći što se u Splitu događa vezano uz bolonju , izvanredni studij- mislim konkretno da li mi moramo onda na seminare, vježbe ili tako nešto, obzirom da putujem iz Zagreba, nemam novaca za ništa više od plaćanja dolazaka na ispite?
I da li priznaju europsko javno pravo iz Zga, vidim da su ovdje 2 dijela, ne kužim to sada ništa...
I imate li ograničenja za izvanredne što se tiče padova godina, jer već imam 3 puta pad iste u Zgu po bolonji.
Help, hitno! Referada je zauzeta, zovem, zovem..

koliko smo mi saznali, ne mora se na seminare, jedino se s profesorom dogovoris oko obaveza (seminarski rad or something)

ejp zagrebački priznaju kao jedan njihov, ovaj drugi ne, to ostaje za polaganje :mig:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 lis 2011 16:02 
Početnik

sta spada u gp1?opći dio i?nama je u zg opći dio i obvezno pravo...hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 lis 2011 16:12 
-Moderator-

tinchi je napisao/la:
sta spada u gp1?opći dio i?nama je u zg opći dio i obvezno pravo...hvala

G1 - Opći dio + stvarno + nasljedno

G2 - Opći dio + obvezno

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 lis 2011 17:28 
Aktivan

ekipa, evo i ja postala dio pfst, jutros se upisala, prebjeg s zg-a

upisala sam ponovno trecu redovno, priznali su mi seminare, jedino kao razliku moram polozit gp1 i statistiku, a s trece sam upisala gp2, gpp, kpp, mjp i uz (nisam osnove europskog 2 jer bi imala 62 boda, pa su mi u ref rekli da nema veze i da cu to upisat kad budem cetvrtu upisivala)

kako nisam iz splita, planirala sam putovat u na ispite.
cula sam i citala o gp1 i prof kaceru kako je najbolje ic na predavanja da te zapamti i onda izaci na ispit. u referadi su mi rekli da ispite s trece mogu dat kad rijesim ova dva s druge, statistiku cu izac u 12 mj.
e sad, ako bi isla na predavanja kod prof kacera koja pocinju u 3 mj, jel to znaci da sve do kraja predavanja kad bi izasla na ispit (6mj) ja ne bi mogla dat nista s trece? postoji li sansa da mi za neke ispite cuvaju ocjene ili da uopce ne cekam predavanja kod prof kacera nego izadjem u 12/2. mjesecu i vidim kako ce ispast...

hvala unaprijed na odgovoru!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 lis 2011 21:48 
Početnik

hvaaaaaaaalaaaaaaa!!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 lis 2011 21:57 
Početnik

za prebjege s PFZG...jesu li vas trazili novu domovnicu i rodni list u st?ili moze stara?svjedodzbe iz srednje,sve ili samo prvi i drugi raz. + maturalna- kao dokaz da ste imali latinski u srednjoj? hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 07 lis 2011 22:33 
-Moderator-

tinchi je napisao/la:
za prebjege s PFZG...jesu li vas trazili novu domovnicu i rodni list u st?ili moze stara?svjedodzbe iz srednje,sve ili samo prvi i drugi raz. + maturalna- kao dokaz da ste imali latinski u srednjoj? hvala

Ajde pročitaj pretdodnu stranicu-dvi i tamo je kolega Racpa objasnia točno to što te zanima...

Sve što ti triba od dokumenata + cila procedura...

Da ne pišemo 2 puta o istoj stvari...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 524 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: