Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 22 lis 2020 09:28.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 27 lis 2011 20:18 
Početnik

Evo kako sam novi na forumu, ne znam postoji li već slična tema, ali smatram da bi trebalo raspraviti o ovome.
Jesu li još nekome odbili molbu za zamrzavanjem godine bez ikakvog obrazloženja !? :sok:

Naime, predao sam molbu za zamrzavanje uz svu potrebnu dokumentaciju koju su odbili uz rečenicu "Zahtjev je neosnovan." :whyowhy: :whyowhy: :whyowhy:
Pa molim lijepo, po čemu je zahtjev neosnovan ako je priloženo sve potrebno ???
Ako je netko doživio slično iskustvo neka kaže jer ja stvarno ne znam što mi je sad raditi. :please:

Unaprijed hvala.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lis 2011 23:14 
Aktivan

Pravnik234 je napisao/la:
Evo kako sam novi na forumu, ne znam postoji li već slična tema, ali smatram da bi trebalo raspraviti o ovome.
Jesu li još nekome odbili molbu za zamrzavanjem godine bez ikakvog obrazloženja !? :sok:

Naime, predao sam molbu za zamrzavanje uz svu potrebnu dokumentaciju koju su odbili uz rečenicu "Zahtjev je neosnovan." :whyowhy: :whyowhy: :whyowhy:
Ako je netko doživio slično iskustvo neka kaže jer ja stvarno ne znam što mi je sad raditi. :please:

Unaprijed hvala.

Pozdrav! Ja pratim tu temu jer imam rodicu u sličnoj situaciji, a ona nema pristup netu. Njoj sutra donose odluku! Po čemu ti je bilo neosnovano? Šta si sve prida i zbog kojih razloga?!

Ono što možeš činiti i djelovati je, eventualno žaliti se, i to mislim u roku od 8 dana od donošenja odluke! Nisam sigurna, provjeri u Statutu faksa,ali mislim da je tako!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 29 lis 2011 17:29 
Forumaš

Unaprijed hvala.

a kakvu dokumentaciju si predao??

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 stu 2011 20:16 
Početnik

Osnovani razlozi za zamrzavanje su , koliko ja znam: vojni rok, porodiljni i boravak u bolnici najmanje 3 mjeseca? Ali čekajte onda , ako si u bolnici 3 mjeseca znači da umireš. Moj je ujak bio operiran od tumora pa ga poslali kući 2 dana nakon operacije, a obielj mu glumi medicinske sestre. Šta ti treba biti da te bolnica čuva 3 mjeseca? :3

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 stu 2011 11:07 
Aktivan

mislim da je to malo sročeno čudno, ne triba bit 3 miseca u bolnici non stop, možeš bit i na kućnom liječenju, ali da je popraćeno bolnicom i pregledima isl... u biti mislim da ne možeš zamrznit godinu na temelju bolnice od 15.9. do 1.10 recimo, bolest ili problemi moraju te onemogućit u iskorištavanju bar dva roka, šta je recimo 7 i 9. misec odnosno smetnje koje traju cca 3 mjeseca... ima toga, komplikacije kod upale pluća, raznorazne bakterijske upale, mononukleoza, operacije razne koje zahtjevaju duži oporavak, toplice...

al baš e zanima šta je bilo da su ovome gore odbili, ne znam za takav slučaj do sada...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 stu 2011 12:47 
Početnik

Radije ne bih govorio o tome što je pisalo u dokumentaciji, ali bila je popraćena liječničkim nalazom i kasnijim pregledom.
Koliko čujem, ove godine su dosta postrožili kriterij za zamrzavanje godine.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 stu 2011 13:51 
Početnik

najgore je to što uopće nisu konkretizirani uvjeti za stanje mirovanja Pravilnikom fakulteta.
a drugo najgore je što se na drugim fakultetima neplaća mirovanje ni pod razno, samo na našem da.
a treće što ti odbiju zahtjev jednom rečenicom, onda neka dovedu liječnika da obrazloži zašto se neka bolest neuvažava.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 09 stu 2011 09:29 
Početnik

sorry što upadam ovako,al zanimalo me da li se još uvijek može predat molba,ako znate slučajno

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 stu 2011 01:41 
Početnik

anchy8 je napisao/la:
sorry što upadam ovako,al zanimalo me da li se još uvijek može predat molba,ako znate slučajno

Mislim da možeš budući da sam vidio da se tek neki sada upisuju.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 stu 2011 18:55 
Forumaš

ivan87 je napisao/la:
anchy8 je napisao/la:

Mislim da možeš budući da sam vidio da se tek neki sada upisuju.

ja sam predala u ponedjeljak, bez ikakvih problema

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 11 stu 2011 18:59 
Forumaš

Radije ne bih govorio o tome što je pisalo u dokumentaciji, ali bila je popraćena liječničkim nalazom i kasnijim pregledom.
Koliko čujem, ove godine su dosta postrožili kriterij za zamrzavanje godine.

nije toliko bitno što je pisalo, već vremenski period na koji se dokumentacija odnosi,

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 stu 2011 08:11 
Forumaš

marijaaaa je napisao/la:
najgore je to što uopće nisu konkretizirani uvjeti za stanje mirovanja Pravilnikom fakulteta.
a drugo najgore je što se na drugim fakultetima neplaća mirovanje ni pod razno, samo na našem da.
a treće što ti odbiju zahtjev jednom rečenicom, onda neka dovedu liječnika da obrazloži zašto se neka bolest neuvažava.

uvjeti su takvi kakvi jesu,i mislim da u ih svi koji zamrzavaju svi (uključivši i mene) jako dobro iskoristili..
i kad bi doveli nekog liječnika(ne mslim na ovo odbijanje molbe ) pa vjerojatno nekih 90 % bi bilo molbi odbačeno...
mislim ajmo se ne lagat,koliko od nas to koristi jer zmo zahebali stvar pa se izvlačimo kako znamo a koliko je stvarno ispunjavalo uvjete propisane pravilnikom?
vjerojatno postoji razlog zašto su ovu molbu odbili...ja bi da sam na mistu kolege otišla i provjerila..ako ispunjava uvjete ne bi tribalo bit problema nikad dosad nije pa ne bi ni sada...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 svi 2017 16:26 
Početnik

Bok. Imam pitanje, pa ako mi mozete pomoc.
Ovako, drugi put sam stavila godinu u mirovanje. Nisam prosla na jednom komisijskom ispitu, pa me zanima da li i dalje imam studentska prava, mogu li i dalje izlazit na ispite koji su mi ostali?
Inace, redoviti sam student.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: