Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 17 stu 2018 12:21.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: 29 svi 2013 20:40 
Početnik

jel zna ko ko ce mi bit u komisiji kod petra i jel on pita il neki drugi profa na obrani?cujen da je bia samo sinkovic pa..to bi bilo ludilo

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 30 svi 2013 22:31 
Aktivan

molim pomoć, prof. Klarić kakv je na završnom jel zahtjevan jel se treba ubit za pisanje završnog rada kako ispituje kakve ocjene daje općenito kakve savjete imate

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 08 kol 2013 00:44 
Aktivan

Jel moze itko reci kakav je klaric na zavrsnom radu?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 lis 2013 12:56 
Početnik

I ja imam diplomski kod Klarića nek mi neko reče ako možete kakav je, inače je zahtjevan, kakav je na diplomskom

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 stu 2013 15:33 
Početnik

ja sam cula da i kod segvica nije lose, pa da li je netko kod njega uzima diplomski?
radi ispita iz ustavnog mi se cini uzeti diplomski kod bacica bauk...
trebam se vec ovih dana odluciti ali jos sam u nedoumici pa molim za prijedloge i iskustva...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 pro 2013 13:26 
Početnik

ajte ljudi ako je netko bio skoro na diplomskom kod klarića, podjelite iskustvo, sva informacija je dobrodošla

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 06 vel 2014 08:52 
Početnik

aloha,
ima tko tko je bio kod segvica? :roll:
a oni koji ih pisu molim u inbox :mig: :secret

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 vel 2014 19:37 
Početnik

Ljudiii moze li mi iko rec kakav je Sinkovic na zavrsnom i ima li iko kakvih ideja koju temu izabrat u njega?? :please: :please: :please:

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 vel 2014 20:23 
Početnik

Imao sam obranu završnog rada kod njega i nije bilo nikakvih problema. Sve se može dogovoriti putem maila (popis tema, literatura i datum obrane). Na obrani nema previše komplikacija - pričaš o temi završnog rada par minuta i dva - tri pitanja od strane komisije (vezano za rad).

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 15 vel 2014 13:05 
Početnik

Okeee falaa tiii ;)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 24 vel 2014 22:18 
Aktivan

Kad se može uzet diplomski? Jel postoji neko pravilo?

Šta ako ostane jedan sa druge, a treća je položena na crno? Jel se može i tada uzet?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 ožu 2014 11:13 
Početnik

upisala sam sve ispite osim rada i prakse koje upisujem u 10.mj i sad me zanima mogu li se ja kad rješim ispite dogovorit s profesorom da tijekom lita napišem diplomski tako da ga odma branim na početku ak.godine jer ću praksu obavit kroz 4.-5.mj? i kod koga je bolje uzet diplomski Šinkovića, Punde ili Bačića? da li kad se uzima dipl. gledaju ocjenu iz predmeta? hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 ožu 2014 14:44 
Početnik

maria92 je napisao/la:
upisala sam sve ispite osim rada i prakse koje upisujem u 10.mj i sad me zanima mogu li se ja kad rješim ispite dogovorit s profesorom da tijekom lita napišem diplomski tako da ga odma branim na početku ak.godine jer ću praksu obavit kroz 4.-5.mj? i kod koga je bolje uzet diplomski Šinkovića, Punde ili Bačića? da li kad se uzima dipl. gledaju ocjenu iz predmeta? hvala

Završni rad uzime se iz jednog od 5 upisanih predmeta u trećoj godini ( i to kod profesora koji drži taj upisani predmet). Završni sam uzeo kod Šinkovića i dogovorio temu rada (kao i literaturu) u par mailova bez problema. Ako imaš mogućnost uzmi završni kod Šinkovića uz mogućnost da se obrana odradi kad se za to steknu svi uvjeti( nakon drađene prakse).

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 04 ožu 2014 18:48 
Početnik

Ivan_Zd je napisao/la:
maria92 je napisao/la:

Završni rad uzime se iz jednog od 5 upisanih predmeta u trećoj godini ( i to kod profesora koji drži taj upisani predmet). Završni sam uzeo kod Šinkovića i dogovorio temu rada (kao i literaturu) u par mailova bez problema. Ako imaš mogućnost uzmi završni kod Šinkovića uz mogućnost da se obrana odradi kad se za to steknu svi uvjeti( nakon drađene prakse).

Hvala ti na odgovoru, praksu mogu kad rjesim predmete bez obzira sta je nisam upislala uz uvjet da sama nadem di cu je obavljat tako da cu rjesit kroz 4.-5.mj..nego jel znas jel mogu dipl prije napisat tako da mi bude spreman za obranu da ne cekam dugo jer kad upisem godinu samo im dam potvrdu da sam obavila praksu?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 ruj 2014 20:26 
Aktivan

Zanima me kad se odrzava obrana diplomskog?
Dali treba cekat ispitne rokove ili moze bilokad?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 03 ruj 2014 16:23 
Početnik

Malo off topic ali zna li itko koliko vanredni studenti plaćaju samo diplomski, ako se upišu svi predmeti treće osim diplomskog?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 13 stu 2014 12:28 
Početnik

evo par informacija :D
neki dan sam diplomirala i bilo je odlično :)
rad sam uzela u šinkovića koji je odličan profesor i sve mi je objasnio u mailu čak je i posla primjer rada kako triba izgledati...nije me vraća nikako i ne cjepidlači...sama obrana rada trajala je pune 2 min (prije sam izašla nego ušla :D )...u komisiju su bili još bačić i klarić koji nisu postaili ni jedno pitanje samo šinković i to neko normalno i ne triba znat sve u detalje može se i svojim ričima...nakon obrane izađe se vani dok oni vijećaju i oni te lipo dočekaju na nogama i čestitaju stvarno su odlični sva trojica i ne tribate se bojat ničega...poslije toga se ide u refaradu i oni dadu par papira koje triba ispunit na jedan od njih triba nalipit 35kn taksenih maraka i taj triba protokolirat u tajnice dekana,triba otići i u knjižnicu di dadu potvrdu da niste dužni nikakve knjige, ostali papiru su čista formalnost...evo ako sam kome pomogla...sritno :)

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 12 ožu 2015 17:26 
Početnik

molila bi nekoga dami kaze par uputa pri izradi diplomskog,koliko treba biti strana koji font. diplomski je uzet kod šinkija sve informacije su dobro dosle

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 svi 2015 17:17 
Početnik

ima li netko za zavrsni rad temu pucki pravobranitelj?? help

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 10 svi 2015 17:54 
Aktivan

Mene interesira jel netko u zadnje vrime dao indeks na provjeru?

Koliko to traje?
Znam da se to moglo rješit za dan- dva, ali je bila obavjest na stranici faksa da sad traje i po misec dana.

Pa me interesira ako je neko friško proša tu proceduru, jel se drže toga ili to ide ekspresno...

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 19 lip 2015 10:52 
Početnik

eveline je napisao/la:
Mene interesira jel netko u zadnje vrime dao indeks na provjeru?

Koliko to traje?
Znam da se to moglo rješit za dan- dva, ali je bila obavjest na stranici faksa da sad traje i po misec dana.

Pa me interesira ako je neko friško proša tu proceduru, jel se drže toga ili to ide ekspresno...

mene isto to zanima,koliko provjera traje

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 vel 2017 20:20 
Aktivan

Pozdrav kolege!

Zanima me jeli netko uzimao diplomski u prof. Medić iz međunarodnog privatnog prava, i kakvi su dojmovi općenito ? Je li zahtjevna puno ?? Hvala!!

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 ožu 2017 10:06 
Početnik

Ima li netko tko je uzeo diplomski kod prof.Klarića?..što se može očekivati?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: