Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 19 pro 2018 09:12.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 25 sij 2013 14:48 
Početnik

Pozdrav, vrtin po forumu, ali nikako da nađen šta triba :roll: :roll: :roll: :roll:

Uglavnom, planiram upisati specijalistički upravni, kao izvanredni student. Znači školarina je 7400, + indeksi i ostalo.
Zanima me šta je sa predavanjima za izvanredne studente, kako je to organizirano? ima li ih, nema, jer ne bi bia problem i ići na predavanja, a upisala bi kao izvanredni.Kad su upisi i sve detalje mollllliiim :)
Da li postoji neka kvota koliko ljudi prima? Trenutno sam bacc. oec, poslala mail dekanatu, odgovorili da nemoran polagati nikakvu razliku predmeta nego samo predati papire i upisati.
Fala puno

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 sij 2013 18:48 
Aktivan

Ne znam kako će biti organizirano sljedeće godine, al ovako je bilo ove akad. godine :
Upisnina i skolarina (7400 kn)
Index (100 kn)
+ papiri za upise ( 5-6 kuna)

Studij je organiziran prema izvedbenom programu za izvanredni studij ( nema redovnih). Kvote nema. Upisi počinju polovicom rujna. ( Bude obavijest na str. faxa) Predavanja traju 2 tjedna.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 sij 2013 19:05 
Početnik

Puno fala, to su dva tjedna za cilu godinu ili jedan semestar?

Ima li kakve sanse da se produzi na dvi godine, pa da bude i 120 ECTS-a umisto 60? Da li se sta o tome govori?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 25 sij 2013 19:56 
Aktivan

Tjedan po semestru. Postoji mogućnost, najvjerovatnije će i biti + 2 i stjecanje 300 ECTS-a i titulu magistra. Tako mi je prodekan napisao u mailu. Prati str. faxa i čekaj sluzbenu odluku. Nadam se da sam pomogla .. Pozdrav

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 27 svi 2013 18:39 
Početnik

Izvanredni sam student na Pravnom fakultetu po bolonji. Prebacila bih se na Upravno pravo. Na 2. sam godini pa ne znam šta se događa kod prebacivanja. Koga nazvati gdje pitati. Nemojte mi samo reći referada, jer mi je gospođa tamo nešto brzo odgovorila i kad sam htjela sljedeće pitanje postavit, već je sklopila slušalicu pa eto pitam ako je netko od vas imao to iskustvo prebacivanja bila bih zahvalna. Može i na p.m.
Šta mi priznaju od predmeta s 1. godine i da li upisujem ponovno 1. godinu, je li moram na prijemni ili šta? Pretpostavljam da moram samo na upis , ili ne?

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: