Nasciturus Forum

Forum studenata Pravnog fakulteta u Splitu
Sada je: 24 ruj 2018 07:16.

Vremenska zona: UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 21 lip 2015 16:31 
Početnik

ovo je postano na faxu, da nisam slucajno vidio ne bih imao pojma.. nisam cuo da se ovako nesto sprema i sad nam jos daju rok od mjesec dana ili ne mozemo nista prijavit -

Zbog vrlo važnih promjena u Informacijskom sustavu visokih učilišta (ISVU) koje su vezane uz prelazak na autentikaciju postojećih korisnika ISVU s ISVU korisničkih imena na AAI@EduHr elektroničke identitete, obavještavamo sve student da će svoje dosadašnje ISVU korisničko ime i lozinku morati zamjenti s novom autentikacijom putem AAI@EduHr infrastrukture.

Zamjenu dosadašnjeg korisničkog imena i lozinke student mogu obaviti u Studentskoj referadi svakog radnog dana u vremenu od 10,00 do 14,00 sati i utorkom od 17,00 do 19,00 sati, najkasnije do 24. srpnja 2015. godine.

Studenti koji ne zamjene, odnosono ne preuzmu svoj AAI identitet, neće moći koristiti studomat, odnosno neće moći prijavljivati ispite za jesenski (rujanski) ispitni rok, printati potvrdnice i dr.

Ova obavijest ne odnosi se na studente koji imaju ili su već preuzeli AAI identitet .

D e k a n:

Izv. prof. dr. sc. Željko Radić,v.r.

znaci mene zanima jeste vi to trazili u referadi, i sto je s nama iz zagreba, jel mozemo mi to preko telefona ili da nam netko napravi ili moramo dolazit tamo samo zbog toga? zna netko?

hvala

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
PostPostano: 02 srp 2015 12:04 
Forumaš

Evo ja sam jučer to odradila u referadi,kolega u referadi me samo pitao da mu pročitam broj indeksa i odmah mi isprintao. znači ne morate dolaziti osobno, može bilo tko, samo treba znati broj indeksa.

Vrh
Citiraj (i odgovori)  
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC [LJV]

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir: