Rezultati prijemnog ispita na Pravnom fakultetu u Splitu

Index članka
Rezultati prijemnog ispita na Pravnom fakultetu u Splitu
Upravno pravni studij
Sve stranice

REZULTATI RAZREDBENOG POSTUPKA SVEUČILIŠNOG DIPLOMSKOG STUDIJA - AKADEMSKA GODINA 2009./2010.

(1. upisni rok) (kliknuti na opšrinije)

PRAVNI FAKULTET U SPLITU

Split, 8. srpnja 2009 god.

REZULTATI RAZREDBENOG POSTUPKA SVEUČILIŠNOG DIPLOMSKOG STUDIJA - AKADEMSKA GODINA 2009./2010.

(1. upisni rok)

I. REDOVITI STUDIJ

Br. Prezime i ime Bodovi

1. Dadić Dino .................................................................................................... 103

2. Čulić Katarina ................................................................................................ 102

3. Boban Stjepanka ............................................................................................ 102

4. Stričević Mia .................................................................................................. 101

5. Jeločnik Ivan .................................................................................................. 100

6. Zorotović Antonio ......................................................................................... 100

7. Ćuk Franjo ..................................................................................................... 100

8. Kovačević Martina Miriam ............................................................................ 100

9. Anić Matea .................................................................................................... 100

10. Milić Vedran .................................................................................................... 99

11. Ostojić Ivan ..................................................................................................... 99

12. Nosić Mario ..................................................................................................... 99

13. Staničić Franka ................................................................................................ 98

14. Tolo Leone ....................................................................................................... 98

15. Kovačević Lara ................................................................................................ 98

16. Dabro Ana ....................................................................................................... 98

17. Grabić Iva ........................................................................................................ 98

18. Guć Antonia .................................................................................................... 97

19. Vukman Tomislav ............................................................................................ 97

20. Štrbac Jasna ..................................................................................................... 97

21. Bašić Marija Karmen ....................................................................................... 97

22. Petanović Danijela ........................................................................................... 97

23. Sesartić Tomislav ............................................................................................. 97

24. Biluš Roko ....................................................................................................... 97

25. Oreb Franka ..................................................................................................... 97

26. Radun Ivan ...................................................................................................... 97

27. Okmažić Mara .................................................................................................. 96

28. Paštar Kristina .................................................................................................. 96

29. Skoblar Ivana ................................................................................................... 96

30. Ivić Kristina ..................................................................................................... 96

31. Šundov Tina ..................................................................................................... 96

32. Mamić Katarina ............................................................................................... 96

33. Mrčelić Domagoj ............................................................................................. 95

34. Uglešić Franka ................................................................................................. 95

35. Matković Doris ................................................................................................ 95

36. Španjić Ivana-Željka ........................................................................................ 95

37. Zlatić Vedran ................................................................................................... 95

38. Paladin Elena ................................................................................................... 95

39. Zloić Andrea .................................................................................................... 94

40. Brekalo Zvonimir ............................................................................................. 94

41. Lovrić Iris ........................................................................................................ 94

42. Grčić Tanja ....................................................................................................... 94

43. Trzin Adriana ................................................................................................... 94

44. Dragić Dora ..................................................................................................... 94

45. Lukin Frane ...................................................................................................... 94

46. Marasović Irena ............................................................................................... 94

47. Lončar Nada .................................................................................................... 93

48. Barišić Diana .................................................................................................... 93

49. Rak Martina ..................................................................................................... 93

50. Karin Maja ....................................................................................................... 93

51. Dundić Kristina ............................................................................................... 93

52. Šućur Mate ....................................................................................................... 93

53. Tadinac Jurja .................................................................................................... 92

54. Tafra Marina .................................................................................................... 92

55. Marijanović Andro ........................................................................................... 92

56. Tomaš Lea ........................................................................................................ 92

57. Vukić Ivana ..................................................................................................... 92

58. Vidošević Nikola ............................................................................................. 92

59. Pleština Vice .................................................................................................... 92

60. Salečić Marina .................................................................................................. 92

61. Kasun Jelena .................................................................................................... 91

62. Radica Marino ................................................................................................. 91

63. Varvodić Marko ............................................................................................... 91

64. Rančić Marinero ............................................................................................... 91

65. Roca Karmen ................................................................................................... 91

66. Podrug Nena .................................................................................................... 91

67. Vukoja Ana ...................................................................................................... 91

68. Milat Ante ........................................................................................................ 90

69. Tolić Vlade ...................................................................................................... 90

70. Škorlić Andrea ................................................................................................. 90

71. Baković Dinko ................................................................................................. 90

72. Ljubičić Marko ................................................................................................. 90

73. Ledić Ivana ...................................................................................................... 90

74. Šarčević Lucijana ............................................................................................. 90

75. Poljak Mirna ..................................................................................................... 90

76. Vukasović Lončar Petra ................................................................................... 90

77. Šilović Zrinka ................................................................................................... 89

78. Mustapić Marija ............................................................................................... 89

79. Višević Ivana ................................................................................................... 89

80. Roso Ivana ....................................................................................................... 89

81. Barać Bruno ..................................................................................................... 89

82. Tadinac Darja ................................................................................................... 89

83. Pezo Andrea .................................................................................................... 89

84. Kokić Luka ...................................................................................................... 89

85. Bokanović Magdalena ..................................................................................... 89

86. Karaman Duje .................................................................................................. 88

87. Čulić Jerolima .................................................................................................. 88

88. Bašić Stanka .................................................................................................... 88

89. Radonja Toni ................................................................................................... 88

90. Ivanac Marija ................................................................................................... 88

91. Perkušić Marko ................................................................................................ 88

92. Jurić Matea ....................................................................................................... 88

93. Radačić Andrea ............................................................................................... 88

94. Pisac Ivana ....................................................................................................... 88

95. Mimica Ana ..................................................................................................... 88

96. Balajić Marija ................................................................................................... 88

97. Parać Zvonimir ................................................................................................. 88

98. Cvitković Antonia ........................................................................................... 88

99. Žižić Linda ....................................................................................................... 88

100. Rikalo Marijana ............................................................................................ 88

101. Tomić Luciana .............................................................................................. 88

102. Pecotić Josipa ............................................................................................... 87

103. Markulin Nina .............................................................................................. 87

104. Koprčina Andrea .......................................................................................... 87

105. Milaković Tomislav ...................................................................................... 87

106. Rađa Ivan ..................................................................................................... 87

107. Anzulović Gloria .......................................................................................... 87

108. Cvitanović Boris ........................................................................................... 87

109. Ivanić Goran ................................................................................................. 87

110. Žuvić Juro ..................................................................................................... 87

111. Mandurić Mario ............................................................................................ 86

112. Trutanić Ante ............................................................................................... 86

113. Reljić Mario .................................................................................................. 86

114. Bastić Antea ................................................................................................. 86

115. Mihanović Ivan ............................................................................................ 86

116. Bučević Edita ............................................................................................... 86

117. Kardum Ante ............................................................................................... 86

118. Marić Valentina ............................................................................................ 86

119. Katavić Antonio ........................................................................................... 86

120. Šare Katarina ................................................................................................ 86

121. Šimović Ines ................................................................................................. 85

122. Jelušić Barbara .............................................................................................. 85

123. Miljak Ivan ................................................................................................... 85

124. Poljak Ana .................................................................................................... 85

125. Ukalović Leopold ......................................................................................... 85

126. Jukić Marin ................................................................................................ * 85

127. Jerončić Anđela ............................................................................................ 85

128. Petrušić Hrvojka ........................................................................................... 85

129. Abram Matija ............................................................................................... 85

130. Barać Ljubica ............................................................................................... 85

131. Baković Matija ............................................................................................. 85

132. Fridel Sandra ............................................................................................. * 85

133. Sinovčić Renata ............................................................................................ 85

134. Hajder Stipe Josip ........................................................................................ 85

135. Miletić Ante ................................................................................................. 84

136. Tadić Antonija .............................................................................................. 84

137. Vuković Slavica ........................................................................................... 84

138. Strika Silvana ............................................................................................... 84

139. Nakić Kristijan ............................................................................................. 84

140. Kavelj Jelena ................................................................................................ 84

141. Barbarić Zora ................................................................................................ 84

142. Matković Sara .............................................................................................. 84

143. Bakulić Lovre ............................................................................................... 84

144. Krolo Katarina .............................................................................................. 84

145. Miletić Ines ................................................................................................... 84

146. Plećaš Ante ................................................................................................... 84

147. Višić Ivona ................................................................................................... 84

148. Ban Andrea .................................................................................................. 83

149. Rebić Sanja ................................................................................................... 83

150. Tomašević Stipe ........................................................................................... 83

151. Dropuljić Antonela ....................................................................................... 83

152. Trogrlić Viktorija .......................................................................................... 83

153. Nazor Barbara .............................................................................................. 83

154. Mihalj Katarina ............................................................................................. 83

155. Labrović Marijana ........................................................................................ 83

156. Pletikosić Tonka ........................................................................................... 83

157. Maglica Maja ................................................................................................ 83

158. Radnić Tomislav ........................................................................................... 83

159. Đukla Irmana ................................................................................................ 83

160. Mihović Hrvoje ............................................................................................ 83

161. Mamić Pavica ............................................................................................... 82

162. Raboteg Nedjeljka ........................................................................................ 82

163. Čutura Petra ................................................................................................. 82

164. Blažević Dora ............................................................................................... 82

165. Doljanin Ante ............................................................................................... 82

166. Cipirita Ana .................................................................................................. 82

167. Mihanović Ijevljev Šimun ............................................................................ 82

168. Sunko Jelena ................................................................................................. 82

169. Kunčić Sara .................................................................................................. 81

170. Vidović Marija ............................................................................................. 81

171. Lučić Lavčević Ena ...................................................................................... 81

172. Glavota Mate ................................................................................................ 81

173. Poljičanin Antonela ...................................................................................... 81

174. Rak Branka ................................................................................................... 81

175. Bekavac Bruno ............................................................................................. 81

176. Pirić Zlatka ................................................................................................... 81

177. Klaić Marija .................................................................................................. 80

178. Vidović Danijela .......................................................................................... 80

179. Didović Marija ............................................................................................. 80

180. Grljušić Branimir .......................................................................................... 80

181. Grljušić Mirko .............................................................................................. 80

182. Kanaet Manuela ........................................................................................... 80

183. Vukadin Jelena ............................................................................................. 80

184. Dundić Matea ............................................................................................... 80

185. Livaja Ivana .................................................................................................. 80

186. Buklijaš Boris ............................................................................................... 80

187. Ramadža Danijela ........................................................................................ 80

188. Pupić Bakrač Marija ..................................................................................... 80

189. Donkov Ivana ............................................................................................... 80

190. Miškić Andrea .............................................................................................. 80

191. Madunić Marijana ........................................................................................ 80

192. Senta Filip .................................................................................................... 80

193. Ćorušić Ante ................................................................................................ 80

194. Burela Jelena ................................................................................................ 80

195. Jurišić Ivana .................................................................................................. 80

196. Pribilović Tomislav ....................................................................................... 80

197. Popović Mirjana ........................................................................................... 79

198. Petrov Tomislav ............................................................................................ 79

199. Lukan Toni ................................................................................................... 79

200. Bartulović Mia .............................................................................................. 79

201. Bakota Barbara ............................................................................................. 79

202. Beširević Vana ............................................................................................. 79

203. Dabo Ivan ..................................................................................................... 79

204. Primorac Ana ................................................................................................ 79

205. Župan Anđela ............................................................................................... 79

206. Buratović Luka ............................................................................................. 79

207. Ćurković Antonio ......................................................................................... 79

208. Radić Ivana .................................................................................................. 79

209. Matulić Vinko .............................................................................................. 79

210. Perić Pavle .................................................................................................... 79

211. Medak Anton ............................................................................................... 79

212. Tepić Antonia ............................................................................................... 78

213. Miletić Matea ............................................................................................... 78

214. Magazinović Gorana .................................................................................... 78

215. Marić Matea ................................................................................................. 78

216. Žerjavić Romana .......................................................................................... 78

217. Vukman Nela ............................................................................................... 78

218. Oštrić Zorana ................................................................................................ 78

219. Sisarić Duje .................................................................................................. 78

220. Marinović Martina ........................................................................................ 78

221. Bušić Danijela .............................................................................................. 78

222. Orlović Ivana ................................................................................................ 78

223. Ursić Vlado .................................................................................................. 77

224. Grgić Davor .................................................................................................. 77

225. Crnogorac Mariana ....................................................................................... 77

226. Tomasović Matea ......................................................................................... 77

227. Križanović Dragana ...................................................................................... 77

228. Gašpar Antea ................................................................................................ 77

229. Matković Lara .............................................................................................. 77

230. Jurčević Andrija ........................................................................................... 77

231. Radostić Teo ................................................................................................ 76

232. Baričević Nina .............................................................................................. 76

233. Sokol Marija ................................................................................................. 76

234. Ćuk Ana ....................................................................................................... 76

235. Lisica Damira Lara ....................................................................................... 76

236. Grbin Velko .................................................................................................. 76

237. Mimica Dobromir ......................................................................................... 76

238. Žaja Iva ........................................................................................................ 76

239. Budeša Maja ................................................................................................. 76

240. Barbir Petar .................................................................................................. 76

241. Lozančić Darijo ............................................................................................ 76

242. Šestić Antea ................................................................................................. 76

243. Šiškov Ines ................................................................................................... 76

244. Mustapić Kristina ......................................................................................... 76

245. Burić Tina ..................................................................................................... 76

246. Knežević Tomislav ....................................................................................... 76

247. Micarev Tanja ............................................................................................... 76

248. Ivkošić Ante ................................................................................................. 76

249. Hordov Roko ............................................................................................... 75

250. Petric Nediljko ............................................................................................. 75

251. Šarić Marija .................................................................................................. 75

252. Crnjac Jelena ................................................................................................ 75

253. Bačić Damir .................................................................................................. 75

254. Galić Anđela ................................................................................................. 75

255. Petričević Mia ............................................................................................... 75

256. Baričević Petra ............................................................................................. 75

257. Antolković Lana ........................................................................................... 74

258. Ivanković Martina ........................................................................................ 74

259. Štula Tina ..................................................................................................... 74

260. Vujević Anja ................................................................................................ 74

261. Hefti Sarah Myriam Iva ............................................................................... 74

262. Maleš Josipa ................................................................................................. 74

263. Krivić Ivan ................................................................................................... 74

264. Lucić Lovre .................................................................................................. 74

265. Burica Mery .................................................................................................. 74

266. Bajić Kristina ................................................................................................ 74

267. Bikić Josipa .................................................................................................. 74

268. Đugum Andrea ............................................................................................. 74

269. Mrdeža Marija .............................................................................................. 74

270. Bagoje Matea ............................................................................................... 74

271. Hrkać Stipe ................................................................................................... 74

272. Pešić Paola .................................................................................................... 74

273. Kovačević Dora ............................................................................................ 74

274. Bebek Matko ................................................................................................ 73

275. Škero Marina ................................................................................................ 73

276. Miličević Silvija ............................................................................................ 73

277. Božić Nikola ................................................................................................. 73

278. Budimir Ivan ................................................................................................ 73

279. Boban Tomislav ............................................................................................ 73

280. Čota Andrea ................................................................................................. 73

281. Brajčić Bojan ................................................................................................ 73

282. Budimir Suzana ............................................................................................ 73

283. Ljubičić Marijan ........................................................................................... 72

284. Bešlić Ana .................................................................................................... 72

285. Vlašić Ljerka ................................................................................................ 72

286. Biuk Krešimir ............................................................................................... 72

287. Penović Anamaria ........................................................................................ 72

288. Đirlić Jelena .................................................................................................. 72

289. Šakić Leo ...................................................................................................... 72

290. Uzelac Nandi ................................................................................................ 72

291. Matković Ena ............................................................................................... 71

292. Kesić Lea ...................................................................................................... 71

293. Kotarac Stipe ................................................................................................ 71

294. Iličić Snježana .............................................................................................. 71

295. Tomaš Tadijan .............................................................................................. 71

296. Jozović Tereza .............................................................................................. 71

297. Vukorepa Maja ............................................................................................. 70

298. Gizdić Ivana ................................................................................................. 70

299. Roso Nikolina ............................................................................................... 70

300. Galić Biličić Zrinka ...................................................................................... 70

301. Magić Andrea ............................................................................................... 70

302. Vrdoljak Hrvoje ........................................................................................... 70

303. Baraka Antonija ........................................................................................... 70

304. Jonjić Pere .................................................................................................... 70

305. Božanić Ivana ............................................................................................... 70

306. Jurišić Mato .................................................................................................. 70

307. Sturica Andrea ............................................................................................. 70

308. Palinić Lovre ................................................................................................ 70

309. Glasnović Grgo ............................................................................................ 70

310. Brešić Ivan ................................................................................................ * 70

311. Madunić Matea ............................................................................................ 70

312. Hrga Daria .................................................................................................... 70

313. Fantov Antonia ............................................................................................ 69

314. Šeparović Tina .............................................................................................. 69

315. Glavić Nina .................................................................................................. 69

316. Svračak Hrvoje ............................................................................................. 68

317. Gašić Ivan .................................................................................................... 68

318. Protrka Josip ................................................................................................. 68

319. Mandić Anđela ............................................................................................. 68

320. Zec Anita ...................................................................................................... 68

321. Javorčić Robert ............................................................................................. 68

322. Cebalo Ivan .................................................................................................. 68

323. Moškatelo Mia .............................................................................................. 68

324. Bekavac Ivana .............................................................................................. 68

325. Pribanić Annamaria ...................................................................................... 68

326. Puača Petra ................................................................................................... 68

327. Lešinger Maja ............................................................................................... 68

328. Guja Miroslav ............................................................................................... 68

329. Ivančan Tončica ........................................................................................... 68

330. Kovačević Ivana Željka ................................................................................ 67

331. Nakić Krešimir ............................................................................................. 67

332. Vidović Marina ............................................................................................ 67

333. Elez Marija ................................................................................................... 66

334. Kovač Magdalena ........................................................................................ 66

335. Milas Ante .................................................................................................... 66

336. Tomić Matea ................................................................................................. 66

337. Maslov Dijana .............................................................................................. 66

338. Geić Josip ..................................................................................................... 66

339. Strinić Anamaria ........................................................................................... 66

340. Džepina Dijana ............................................................................................. 66

341. Meštrov Ana ................................................................................................. 66

342. Frankić Anja ................................................................................................. 66

343. Lučić Snježana ............................................................................................. 66

344. Blažević Ana ................................................................................................ 65

345. Ezgeta Ana ................................................................................................... 65

346. Kadić Alen ................................................................................................... 65

347. Bilokapić Ana ............................................................................................... 65

348. Gaube Lorena ............................................................................................... 64

349. Radulović Ivana ........................................................................................... 64

350. Fratrić Ana Marija ........................................................................................ 64

351. Salečić Petar ................................................................................................. 64

352. Pavković Jelena ............................................................................................ 64

353. Tomašević Kristian ....................................................................................... 63

354. Mudnić Dujmina Suzana .............................................................................. 63

355. Erceg Luka ................................................................................................... 63

356. Brčić Matea .................................................................................................. 62

357. Đirlić Tino .................................................................................................... 62

358. Jadrić Ivana .................................................................................................. 62

359. Poljak Ana Marija ......................................................................................... 62

360. Penić Dajana ................................................................................................. 62

361. Frua Dea ....................................................................................................... 62

362. Elez Damir .................................................................................................... 62

363. Bodrožić Ana Marija .................................................................................... 62

364. Miletić Marin ................................................................................................ 62

365. Grga Vinka ................................................................................................... 62

366. Krnić Domagoj ............................................................................................. 62

367. Kujundžić Jelena .......................................................................................... 61

368. Pažin Doris ................................................................................................... 60

369. Barić Ivana ................................................................................................... 60

370. Matković Marko ........................................................................................... 60

371. Nižić Juraj ..................................................................................................... 60

372. Dobrić Ivan .................................................................................................. 58

373. Krželj Ani ..................................................................................................... 56

NAPUTAK:

I. Redoviti studenti koji studiraju uz potporu iz državnog proračuna

1. Pristupnici na rang-listi od rednog broja 1 (sa 103 boda) do rednog broja 120 (sa 86 bodova) stekli su pravo na upis u statusu redovitog studenta koji studira uz potporu iz državnog proračuna.

2. Pravo upisa na studij uz potporu iz državnog proračuna (* na rang-listi), pod uvjetom da su u razredbenom postupku prešli razredbeni prag, ostvaruju: hrvatski branitelji iz Domovinskog rata, HRVI iz Domovinskog rata, djeca smrtno stradalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata, djeca zatočenog ili nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata, djeca 100%-tnog HRVI iz Domovinskog rata prve skupine, te osobe sa 60% i više tjelesnog oštećenja uz odgovarajuće rješenje o invaliditetu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

3. Upis navedenih pristupnika (1. i 2.) obaviti će se kolektivno 13. srpnja 2009. godine (ponedjeljak) u 10,00 sati u predavaonici broj 3.

4. Ako se ne upišu svi pristupnici koji su to pravo stekli, na slobodna mjesta Fakultet će upisati pristupnike koji su sljedeći na rang-listi do broja koji je utvrđen upisnom kvotom.

5. Broj slobodnih mjesta Dekanat će objaviti na oglasnoj ploči Fakulteta 14. srpnja 2009. godine (utorak) u 8,00 sati.

6. Upis pristupnika, koji na ovaj način steknu pravo na upis, obaviti će se isti dan 14. srpnja (utorak) 2009. god. u 10,00 sati u predavaonici 3.

II. Redoviti studenti koji studiraju uz djelomičnu potporu iz državnog proračuna
uz obvezu plaćanja školarine

1. Pristupnici na rang-listi od rednog broja 121 (sa 85 bodova) do rednog broja 270 (sa 74 boda) stekli su pravo na upis u statusu redovitog studenta koji studira uz djelomičnu potporu iz državnog proračuna uz obvezu plaćanja školarine.

2. Upis navedenih pristupnika obaviti će se kolektivno 15. srpnja 2009. godine (srijeda) u 10,00 sati u predavaonici broj 3.

3. Ako se ne upišu svi pristupnici koji su to pravo stekli, na slobodna mjesta Fakultet će upisati pristupnike koji su sljedeći na rang-listi do broja koji je utvrđen upisnom kvotom.

4. Broj slobodnih mjesta Dekanat će objaviti na oglasnoj ploči Fakulteta 16. srpnja 2009. godine (četvrtak) u 8,00 sati.

5. Upis pristupnika, koji na ovaj način steknu pravo na upis, obaviti će se isti dan 16. srpnja (četvrtak) 2009. god. u 10,00 sati u predavaonici 3.

III. Mogućnost upisa na izvanredni studij

1. Pristupnici, s rang-liste za redovite studente, koji ne steknu pravo na upis u statusu redovitog studenta koji studira uz djelomičnu potporu iz državnog proračuna uz obvezu plaćanja školarine, mogu se upisati na izvanredni studij.

2. Upis tih pristupnika obaviti će se 14. srpnja (utorak) i 17. srpnja 2009. (petak) u 10,00 sati u predavaonici broj 1.

Predsjednik Povjerenstva za

provođenje razredbenog postupka

Doc. dr. sc. Milijan Sesar



PRAVNI FAKULTET U SPLITU

Split, 8. srpnja 2009. god.

REZULTATI RAZREDBENOG POSTUPKA SVEUČILIŠNOG DIPLOMSKOG STUDIJA AKADEMSKA GODINA 2009./2010.

(1. upisni rok)

I. IZVANREDNI STUDIJ

Br. Prezime i ime Bodovi

1. Franić Tomislav 99

2. Petani Teo 86

3. Milas Matea 85

4. Leko Loreta 82

5. Eterović Ružica 82

6. Bagić Milica 80

7. Korlaet Karla 80

8. Jeličić Linda 79

9. Nimac Vedran 78

10. Cvitan Ivan Branimir 77

11. Vulić Lara 75

12. Vukasović Miljenko 74

13. Barišić Ivana 73

14. Kulušić Denis 73

15. Palada Ivana 71

16. Remetić Tanja 71

17. Fabijanović Danira 70

18. Tomasović Marina 69

19. Marasović Tina 68

20. Zenković Azra 68

21. Vukasović Filip 68

22. Tamburin Cecilija 68

23. Lučić Ivan 66

24. Šolić Antonio 66

25. Bakušić Ines 65

26. Roca Sandra 62

27. Radan Šime 62

28. Bešlić Alen 61

29. Katavić Andrija 61

30. Subašić Marija 60

31. Paić Nina 60

32. Žuža Ante 59

33. Tamim Darjan 58

34. Pleština Nikolina 58

35. Marić Ivana 58

36. Soldo Antonija 58

NAPUTAK:

1. Pristupnici na rang-listi od rednog broja 1 (sa 99 bodova) do rednog broja 36 (sa 58 bodova) stekli su pravo na upis u statusu izvanrednog studenta.

2. Upis navedenih pristupnika obaviti će se kolektivno 14. srpnja 2009. godine (utorak) u 10,00 sati u predavaonici broj 1.

Predsjednik Povjerenstva za

provođenje razredbenog postupka

Doc. dr. sc. Milijan Sesar