Vlada je danas prihvatila i odluku o subvencioniranju troškova za prvu godinu redovitih studija na javnim visokim u?ilištima u Hrvatskoj. Sukladno toj odluci, kažu u Vladi, svima koji upišu studij u sljede?oj akademskoj godini omogu?it ?e se besplatno studiranje tijekom te godine, a dalje ?e ovisiti o njihovu rezultatu.- Oni koji ?e davati godinu za godinom taj ?e status zadržati do kraja studija - kazala je Kosor.
više na jutarnji.hr
| < « | » > |
|---|
NOVOSTI SA FAXA
Dobrodošli
- KOMEMORACIJA POVODOM SMRTI PROFESORA DR. SC. IVE OSIBOVA
- Obavijest-oglas o pregledu doktorskog rada pod nazivom „Klauzula rebus sic stantibus”
- Obavijest o izboru kandidata po natjeÄŤaju
- Obavijest o Intranetu
- Odluka povjerenstva – mobilnost osoblja lipanj 2026
- 4TH INTERNATIONAL DOCTORAL AND POSTDOCTORAL CONFERENCE IN THE LAW AND LAW RELATED FIELDS “LEGAL ASPECTS...