U ?etvrtak, 20.01.2011. u 15 h, u Dvorani broj 1 na Pravnom fakultetu u Splitu, Studentski zbor ?e održati tribinu kolegama studentima na temu „Studiranje na Pravu“. Na tribini ?e se razgovarati o sustavu studiranja na Pravnom fakultetu, brucošima ?e nastojati objasniti sve o njihovim pravima, obvezama i svim nejasno?ama koje imaju, a nisu imali priliku ikoga upitati. Sve zainteresirane Studentski zbor poziva da im se pridruže i podijele iskustvo sa mla?im kolegama kako bi im pripomogli u daljnjem studiranju.
| < « | » > |
|---|
NOVOSTI SA FAXA
Dobrodošli
- KOMEMORACIJA POVODOM SMRTI PROFESORA DR. SC. IVE OSIBOVA
- Obavijest-oglas o pregledu doktorskog rada pod nazivom „Klauzula rebus sic stantibus”
- Obavijest o izboru kandidata po natjeÄŤaju
- Obavijest o Intranetu
- Odluka povjerenstva – mobilnost osoblja lipanj 2026
- 4TH INTERNATIONAL DOCTORAL AND POSTDOCTORAL CONFERENCE IN THE LAW AND LAW RELATED FIELDS “LEGAL ASPECTS...