Na sjednici Fakultetskog vije?a Pravnog fakulteta u Splitu , koja je održana 30. lipnja 2010. godine donesena je sljede?a odluka;
Studenti prve godine Integriranog preddiplomskog i diplomskog sveu?ilišnog studija prava i stru?nog Upravnog studija, u akademskoj godini 2010./2011, smatrat ?e se studentima više godine studija ako iz druge godine studijskog programa upišu najmanje 42 ECT boda .
| < « | » > |
|---|
NOVOSTI SA FAXA
Dobrodošli
- KOMEMORACIJA POVODOM SMRTI PROFESORA DR. SC. IVE OSIBOVA
- Obavijest-oglas o pregledu doktorskog rada pod nazivom „Klauzula rebus sic stantibus”
- Obavijest o izboru kandidata po natjeÄŤaju
- Obavijest o Intranetu
- Odluka povjerenstva – mobilnost osoblja lipanj 2026
- 4TH INTERNATIONAL DOCTORAL AND POSTDOCTORAL CONFERENCE IN THE LAW AND LAW RELATED FIELDS “LEGAL ASPECTS...